SPR-RSČ » Publikace » Autorské články » Kladení věnců povoleno

Kladení věnců povoleno

věnce

Nedávné události v Bruselu, jasně ukázali lidem celé Evropy, jaký směr pro ně vybraly vládnoucí skupiny Bilderberg, Rotschildů, Rockefellerů a svobodozednářských elit.

těmto vládnoucím elitám nepočítám vládu české republiky, protože to, co dnes sedí v úřadu vlády, žádnou vládou není. Premiér Sobotka se svými noshledy, se jeví, že zřejmě nejsou nic jiného, než-li nepodařené živoucí kopie dřevěných marionetů, které neovládají ani svou vlastní vůli.

Chování bruselské loutkové vlády, jasně ukazuje ostatním státům zotročené unie, jak mají přistupovat k občanům svých zemí. Premiér Sobotka, je mezi prvními z evropských státníků, kteří poslušně kloní hlavu a klopí uši před nařízeními diktátu Evropského parlamentu. Dělá to s radostí, protože tento státník nikdy v životě nenastoupil do žádného pracovního poměru, nikdy v životě v ničem nepodnikal, nikdy v životě necítil skutečnou odpovědnost za svou práci, za své konání. Je zvyklý pouze na dvě věci. Přijímat příkazy shora a předávat je dolů. Kdybych jej měl přirovnat k nějaké věci, tak bych ho musel srovnat s kanalizační rourou, do které odpad jednou stranou přitéká a druhou odtéká. Za tuto „nesmírně odpovědnou činnost“ bere královský plat a ukolébá se pochybnými přísliby světových vládnoucích elit. Zájem národa je pro něj téma, zbytečně obtěžující a otravující jeho chatrnou, neduživou mysl. Brusel je vzor a tím se bude řídit!

Nedávné atentáty islámských vrahů v Bruselu si vyžádaly desítky obětí na životech, stovky zraněných a další tisíce traumatizovaných obětí. Brusel, sídlo euro-loutkového parlamentu, se stal hnízdištěm teroristů, džihádistů a radikálních islamistů. Belgie se stává nebezpečnou No-go zónou, ve které jsou terorizováni, utiskováni a ponižováni původní obyvatelé. Násilí ze strany islámských vetřelců a již zabydlených islamistů, kteří by podle bruselských norem, měli být již integrováni, je na denním pořádku. Na rozhodování Euro-parlamentu, ani na rozhodování samotné belgické vlády to ovšem nemá sebemenší vliv. Vláda, která má normy na zakřivení banánů a oblouku záchodového prkénka, má normy i na vetřelce. Vraždy a násilí jsou zřejmě součástí těchto norem!

Islámští teroristé vraždí Belgičany a lidem je dovoleno klást věnce a zapalovat svíčky. Ovšem! V tichosti. Je to přece pietní akt, že? V žádném případě nesmí projevit sebemenší známky nespokojenosti a už vůbec ne odporu. Na to není žádná norma, tudíž je to protizákonné jednání!

Evropští státníci, spolu s našim premiérem Sobotkou a naší podivnou vládou, označují protesty Belgičanů za nacismus, fašismus, extrémismus a xenofobii. Když se leknete bomby, jste xenofob, protože máte strach z neznámého!

Belgická vláda, a ta naše jí ve všem horlivě přikyvuje, označila nedělní protesty za činy ultrapravicových neonacistických skupin a fotbalových chuligánů.

Tak tedy vězte, čeští občané, že když Vám nějaká nastražená bomba, nebo sebevražedné hovado zabije manžela, manželku, dcerku či syna, nebo rodiče, a vy nezačnete radostí tleskat, jak to krásně bouchlo, jste fašista, rasista a xenofob a Sobotkova žoldácká garda vás, jako zločince, odvleče do vazební věznice. Tam si počkáte na trestní rozkaz, ze kterého se dozvíte, že jste odsouzeni na, minimálně, deset let na tvrdo v třetí nápravní skupině! Proč? Protože svými emočními projevy podněcujete etnickou a rasovou nesnášenlivost a hanobíte jiné etnické skupiny. Prostě, nás zabíjet můžou, my nesmíme hanobit! Protože je trestné vyjádřit své emoce, je trestné vyjádřit svůj strach, je trestné hovořit o nebezpečí, je trestné bránit se útoku, je trestné ukázat prstem na kohokoli, kdo není podřadné bílé rasy určené k likvidaci, je trestné příliš hlasitě truchlit za oběti atentátů, je trestné myslet si o vetřelcích cokoli jiného, než nařizuje vláda!

Přesně tento model přebral premiér Sobotka, novodobý to císař Neron, který se, pomocí svých pretoriánů, snaží ovládat celou naší zemi, všechen lid k naprosté tupé poslušnosti.

Zásah Sobotkových žoldáků na sobotní sváteční demonstraci potvrdil, že Sobotka je schopen dokonce překonávat bruselský diktát, protože brutální zásah belgické policie se udál až následujícího dne. Sobotka je zřejmě vizionář, který je schopen již předem předvídat, jaký rozkaz dostane od svých pánů, a tak jej plní s předstihem. Dostane od svých páníčků pochvalu. A možná i nějaký ten pamlsek, aby byl poslušnější a věrnější.

My, občané naší země, musíme již od nynějška počítat s tím, že, budeme terorizováni vetřelci a jelikož na terorismus Evropská unie normy nemá, budeme muset tento teror snášet v tichosti a s pokorou. Alespoň do té doby, dokud nepřijde z Bruselu nařízení o kvótách, kolik českých lidí je povoleno pozabíjet. V případě, že teroristé tyto kvóty překročí, bude nám dovoleno, v tichosti a důstojně, klást věnce a zapalovat svíčky. A kdo by protestoval, půjde za katr!

Nezlobte se na mne, vážení, ale když mně zabije nějaká bomba, nebo atentátník někoho z mých blízkých, i já se stanu fotbalovým chuligánem, i já se stanu neonacistou, i já se stanu fašistou a to se nebudete stačit divit! Toto není žádné vyhrožování. Toto je důrazné varování pro všechny, kterým by se zrodil v hlavě nápad, zabíjet lidi naší země!

Kladení věnců povoleno. Já nechodím klást věnce, ani zapalovat svíčky. Kdybych si měl vybrat mezi životem v otroctví, porobě a hanbě, a měl bych volit mezi smrtí v boji, vyberu si to druhé. Raději ať kladou věnce na můj hrob a na tom věnci ať je napsáno, padl v boji proti nepřátelským okupantům, než aby tam bylo napsáno, zemřel jako ovce, jedna ze stáda, protože mlčky trpěl porobu a nevzepřel se na odpor!

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená * jsou povinná.