SPR-RSČ » Publikace » Autorské články » Trest smrti za blond

Trest smrti za blond

burka

Na stránkách AZ247 se objevil tento článek a ihned se, k němu, objevily komentáře, že jde o podvrh, o nepravdivou informaci. Souhlasím. Celé znění tohoto článku vykazuje znaky podvrhu.

Spojené arabské emiráty v tichosti schválily zákon Maroduša, který je mířený na západní turisty. Zákon pod pohrůžkou trestu smrti nakazuje turistům, kteří do Emirátů zavítají, aby dodržovali muslimské zvyky a kulturu.

Turisté ve Spojených arabských Emirátech jsou tak nyní povinni například modlit se 5krát denně, či mají zakázáno jíst vepřové maso. Turistky navíc musí povinně nosit burku a zahalovat svoje tělo. Ženy tak nyní mohou zapomenout na procházky a opalování na pláži v Dubaji. Za porušení tohoto zákona hrozí turistům velmi tvrdé tresty – od tučné pokuty, až po veřejné ukamenování.

„Je mi zle z toho, jak zde turisté ze západních zemí chodí po našich ulicích a chovají se jako dobytek. Jsou v naší zemi! Musí ctít naši kulturu a naše zvyky! Zákonem Maroduša je k tomu chceme přinutit. Turisty, kteří se nepřizpůsobí, pak čekají tvrdé tresty!“ prohlásil ministr vnitra Spojených arabských emirátů. K Emirátům se chystají připojit i další země – například Turecko či Saúdská Arábie. Podporu zákonu vyjádřila i Evropská unie, která by do budoucna chtěla tento zákon zavést i v Evropě.

“Maroduša je skvělý krok, který pomůže zachránit arabskou kulturu. Ta posledních několik let pomalu umírá, díky řízené invazi evropských a amerických turistů,” řekla k zákonu německá kancléřka Angela Merkel.

Zcela jistě se jedná o podvrh, falešnou informaci. Nicméně, nedá mi to, abych k tomu nepřipojil svůj názor.

Zkusme se nad tím trochu zamyslet.

Což pak neusilují všechny islámské země o totéž? Což pak neplatí v mnoha islámských zemích ještě tvrdší zákony? Což pak je na YouTube málo snímků o popravách žen, které si, třeba nevědomky odhalili ruce, nebo vlasy? Je to tak daleko od pravdy? Je snad právo Sariah utopií?

Výše uvedený článek je možná podvrhem, nepravdou. Nicméně, jak dlouho bude jeho text nepravdivý? Kolik času ještě zbývá, aby se všechna slova v uvedeném článku staly skutečností? Rok? Dva? Pět let?

Stačí se podívat na nedávnou historii Íránu. Jak to tam vypadalo před revolucí ajatolláha Chomejního, a jak vypadá Írán dnes? Ani Irák nebyl vždy muslimskou zemí. A takových příkladů je mnoho. Kam vkročila noha islámu, tam se zastavil pokrok, začala skomírat kultura, věda se zastavila na výkladech z koránu. Země se prostě neotáčí, protože jinak by letadlo nedoletělo do Číny! Tečka! Imám, nebo mulláh tomu přece musí rozumět nejlépe!

Žena je podřadný tvor, něco za způsob obtížného hmyzu a ženy by vůbec neměly existovat. Tečka! Co je psáno, to je dáno! Navěky!

Všechny evropské ženy jsou prostitutky, protože chodí nezahalené, tudíž je povinností všechny znásilnit! Tečka!

Všechno, co odvádí lidi od modliteb a rozjímání o slovech prorokových, je špatné, hodné zavržení a kdo by se proti tomuto prohřešil, toho je třeba zabít! Tečka!

Povinností muslima je, šířit islám po celém světě a to jakýmkoli způsobem. Třeba i pomocí lží a násilí. Tečka! Cokoli, co slouží šíření islámu je správné a posvátné. Tečka!

Svět patří Alláhovi a muslimům. Kdo by islám nepřijal, bude zabit, nebo se stane otrokem! Tečka. Co je psáno, to je dáno. Navěky!

Jsou snad tato slova nepravdivá? Stačí se zeptat ex-muslimů, kteří měli tu odvahu a rozešli se s touto fašistickou náboženskou ideologií. Mimochodem, nepotvrzují snad muslimové po celé Evropě svými činy pravdivost těchto slov?

Jak dlouho bude tedy trvat, než se slova v uvedeném článku stanou

skutečností? Jak dlouho bude trvat, než nastane situace, že kterýkoli muslim zastřelí na ulici blondýnu, která si odhalila vlasy? Rok? Dva? Pět let?

Jak dlouho bude trvat, až i u nás zesílí natolik, že pak už na ně nebude moci ani zákon, ani žádná státní, či nestátní moc?

Stačí několik veřejných halal obědů v mešitách a otevřeme jim brány svých domovů?

Jak dlouho necháme vládu naprostých ignorantů rozhodovat o našich životech, o naší kultuře, o našich dětech? Jak dlouho necháme vládu, která naprosto ignoruje hlas lidu, rozhodovat o nás, bez nás?

Jak dlouho?

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená * jsou povinná.