SPR-RSČ » Publikace » Autorské články » Kotlebovy milice zavádějí pořádek

Kotlebovy milice zavádějí pořádek

milice

Marián Kotleba, kterému mnozí sluníčkově orientovaní politici, včetně Roberta Fica a prezidenta Kisku, nemohou přijít na jméno, začíná proměňovat slova v činy.

Kotlebova ĽSNS, nese ten správný název. Ľudová Strana Naše Slovensko. Již samotný název dává na známost, že se jedná o stranu lidu, a to lidu slovenského, kterému Slovenská republika patří. Slovenská republika nepatří slovenským politikům, ale slovenskému lidu.

Zatím co ostatní poslanci slovenského parlamentu neustále tlachají své interpelace, a řeší, jak hroznou fašistickou stranou je ĽSNS, Marián Kotleba začíná plnit své předvolební sliby. Nejde to najednou, ale každý začátek je dobrý. Důležité je, že nezůstal při slibech, ale přistoupil k činům.

Jedním z problémů na Slovensku, a ne jen na Slovensku, ale i u nás, je kriminalita státem zvýhodňovaných menšin. Nebudu zde popisovat kterých, každý soudný člověk ví, o které menšiny jde.

Státní moc jen nečinně přihlíží řádění kriminálních živlů, které velice často pocházejí z řad ne bílého etnika a mezi tím, oběti krádeží, loupeží a násilí nenajdou ve státní moci nižádnou oporu. Policie, jako vždy, jedná s ne bílými pachateli trestních činů v rukavičkách, aby náhodou nebyla nařčena z rasismu. Podotýkám, že nesoudím ani neodsuzuji celé menšinové etnikum. Zde je řeč o lidech, páchajících kriminální činnost. Státní moc je vůči tomuto druhu kriminality téměř bezmocná a tak se Kotlebova strana ĽSNS, rozhodla aktivně se zapojit do zajištění bezpečnosti občanů.

Podnětem k tomuto kroku bylo napadení studentky, agresivním asociálem, které se odehrálo dne 7. 4. 2016 ve vlakové soupravě jedoucí z Nových Zámků do Zvolena.

Vznikly dobrovolné, tří členné hlídky domobrany, které již dnes procházejí rizikové vlakové soupravy, pochopitelně, za jízdy. Úlohou těchto hlídek je zabránit páchání trestné činnosti v těchto rizikových vlakových soupravách a v případě potřeby, zadržet pachatele do příchodu státní policie. Cílem tohoto rozhodnutí je, přimět vládu ke zvýšení bezpečnosti a znovu zavedení hlídek státní policie ve vlacích.

Je to první krůček ke zvýšení bezpečnosti slušných občanů, nicméně, je to krok důležitý.

Bezpečnost obyvatel státu, by měla být vůbec prvořadou úlohou jakékoli vlády. Žel, praxe vykazuje zcela jiné výsledky. To ne jen na Slovensku, ale i v České republice.

I v naší zemi je státem a zákony nejvíce bitý obyčejný pracující občan, který se, díky státní politice, snaží především přežít, zaplatit si své složenky a cítit se, pokud možná, bezpečně. Žel, i naše zákony trestají především oběti trestných činů a ne pachatele. V součinnosti s exekutorskou mafií, tak v naší republice bují bezpráví a beznaděj.

Jsem republikán a jedním z prvořadých bodů našeho programu je bezpečnost obyvatel naší země a účinné potírání kriminality, jakéhokoli charakteru. Kriminalita je prostě kriminalitou a to bez ohledu na věk, pohlaví, barvu pleti nebo etnikum pachatele.

Především pak, už musí skončit stav, kdy je majorita v nevýhodě před ne bílými menšinami, jen proto, že jsme bílý. Především už musí skončit stav, kdy vláda dobrovolně přijímá jakási utajená nařízení EU a pánů z americké ambasády. Snaha těchto institucí, vnutit bílému etniku jakýsi pocit viny za životní styl a osud nebílých obyvatel planety, je zvrácenost a hnus největšího kalibru. Pokud vím, naše země nikdy ve své historii nekolonizovala žádnou africkou, asijskou ani žádnou jinou zemi. Naopak, nás se neustále snažil někdo dobývat a ovládat.

Kdo chce v naší zemi žít, musí se přizpůsobit našim zákonům a zvyklostem. Nikdo, zde v naší zemi, nebude zavádět své vlastní zákony, nikdo v naší zemi nebude natahovat ruku pro peněžní dávky jen proto, že v naší zemi žije a vůbec ničím neprospěl k rozvoji naší země a nehodlá ničím přispět ani v budoucnu. Nikdo v naší zemi nebude páchat kriminální činnost jen proto, že je jiného etnika a potrestání takovéto kriminality je označováno za rasismus. Tento stav musí skončit.

Kotlebova strana na Slovensku vykročila správným směrem. Nás čekají zanedlouho volby. Jen věřím, že se naši občané nenechají poblouznit párky nebo koblihami a že ani předvolební guláš nebude mít vliv na zdravý úsudek při hlasovacích urnách.

Zdroj: http://www.cum.sk/v/8ecL/kotleba-zaklada-trojclenne-hliadky-vo-vlakoch-kvoli-bezpecnosti

Komentáře

  1. faolinka
   7 Červen 2016 23:35 Odpovědět Citovat

   -je-to-rovnake-peklo..
   a toto robia neprispôsobiví na Slovensku, vie o tom celé Slovensko a Fico - premiér to nevie vyriešiť za 4 roky ? Ficiačik nie je pre občanov, je len pre seba.....

   1. mennn2
    9 Červen 2016 09:44 Odpovědět Citovat

    Škoda, že p. Kotleba neměl ve volbách víc hlasů. Kdyby dostal třeba 30% tak už by Slovensko mohlo být krásně bílé

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená * jsou povinná.