SPR-RSČ » Publikace » Blog Republikánů » Naše země - Naše pravidla

Naše země - Naše pravidla

pravidla

Přistěhovalci se musí přizpůsobit, my ne, my jsme zde doma!

Každý soudný člověk musí již být naštvaný a unavený z neustálého napomínání médií, abychom neporušovali práva jedinců všelijakého původu anebo jejich zvyklosti. Při sledování vystoupení ministrů a poslanců si připadám jako za komunistické totality, kdy se soudruzi třásli už při pouhém pomyšlení, co by tomu řeklo moskevské politbyro.

Zatím jsme nebyli vystaveni takovým zkouškám jako naši západní sousedé v podobě teroristických útoků. Možná, že to je díky malému významu naší země nebo prostě jen množstvím důležitějších cílů. Přesto ani nám není vlastenectví cizí.

Dnes není příliš v oblibě ani dějepis a jeho výuka zaostává již na základních školách. Naše kultura se však vyvíjela po celá tisíciletí bojů, zkoušek, vítězství i porážek milionů bílých mužů a žen hledajících svobodu a spravedlnost.

Mluvíme česky, ne arabsky, čínsky, vietnamsky anebo kterýmkoliv jiným jazykem. Proto říkáme jasně všem příchozím, jestliže zde chcete žít a stát se součástí naší společnosti nejprve se naučte náš jazyk. Naučte se naši historii. Naučte se našim společenským pravidlům. Pokud tak neučiníte a nebudete toto respektovat, není mezi námi pro vás místo.

Jsme výjimečně tolerantní národ a to ve všech směrech náboženství i kultury. Mnozí naši spoluobčané se považují za ateisty. Přesto většina našeho národa věří v Boha. Nejsme nijak bigotní, ale faktem je, že křesťanští muži a ženy a na křesťanských principech založili náš stát již v dávném věku.

Pokud je křesťanství a Bůh tím, co vás uráží, potom doporučujeme, abyste zvážili, zda jiné části světa, nebudou pro vás vhodnějším domovem, protože křesťanství a Bůh jsou součástí naší kultury a tak tomu bude, pokud náš národ bude existovat.

My svoje přesvědčení máme a nebudeme s vámi diskutovat proč. Ptáme se však, zda vy přijmete to naše a chcete tu skutečně žít v souladu s námi a našimi zvyklostmi.

Toto je naše vlast, toto je naše země, toto je naše kultura a náš způsob života. My vám umožníme jej sdílet s námi. Ale potom až skončíte se stížnostmi a skuhráním na náš národ, naše křesťanské tradice a náš způsob života, až nás přestanete falešně obviňovat z rasismu. Vám doporučujeme, abyste využili skvělou možnost, kterou vám dává naše pojetí svobody. A toto doporučení platí i pro všechny vaše zastánce z vlády, parlamentu i médií.

Když tady nejste spokojeni – jděte jinam.

My jsme vás ani nezvali ani nenutili, abyste sem přišli, a nebudeme vás tady rozhodně držet.

Buď přijměte naši kulturu anebo jděte!

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená * jsou povinná.