SPR-RSČ » Publikace » Blog Republikánů » Víkendové porady

Víkendové porady

Víkendové porady předsedů místních organizací Sdružení pro republiku – Republikánské strany Československa 2016

O tomto víkendu poslední dubnový a první květnový den jsme se sešli v Brně a v Praze na předvolební poradě. Setkali se tak jednak ostřílení harcovníci, pro které se vžilo označení stará garda (i když především vzhledem k tomu, že před lety začínali v naší straně jako velmi mladí, mnohdy i v Republikánské mládeži, věkem rozhodně tomuto označení neodpovídají) s novými nadšenci, činovníky naší strany. Jejich množství dokládá síť našich členů a organizací, která je rozprostřena, tak jak jsme zvyklí z minulosti po celé zemi.

Rozhodně zde nechyběly ani humorné historky z naší společné minulosti. Třeba na takovou blokádu dálnice D1, obléhání české televize na Kavčích horách, přeci nelze jen tak zapomenout. Především jsme se ale věnovali přípravě voleb do krajských zastupitelstev, které se budou konat 7. a 8. října.

Tato porada nás již zastihla ani ne tak při přípravě, ale spíše v plném proudu volební kampaně. Účastníci se nejen vyjadřovali k důležitým bodům programů, speciálních pro každý jednotlivý kraj, ale především se zajímali o zajištění kampaně a jak by oni sami mohli přiložit ruku k dílu.

Internet a elektronická média jsou sice vynikajícími pomocníky, ale tradiční práci v terénu nelze jen tak snadno nahradit.

Proto si také odvezli účastníci porady desítky tisíc letáků, které se objeví v tomto týdnu ve schránkách po celé republice.

Jsem si jist, že nadšení pro práci nepoleví a že se k nám budou nejen vracet osvědčení harcovníci, ale že bude také stále více přibývat nových a nových členů, jejichž pomocná ruka se projeví ve výsledku voleb.

Všem děkuji za účast a opět se sejdeme v polovině června. Těším se.

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená * jsou povinná.