SPR-RSČ » Publikace » Autorské články » Islám sjednocuje národ

Islám sjednocuje národ

dohoda

Dne 4.5.2016 se uskutečnila první sjednocující porada lídrů a zástupců vlasteneckých stran a hnutí, společně s jednotlivými občanskými aktivisty.

Po této poradě lze zkonstatovat, že zřejmě ne každé vlastenecké straně jde až tak o vlast, jako spíše o předvolební preference.

Výzvu ke sjednocení národa iniciovala Republikánská strana. To mohlo být také důvodem neúčasti zástupců SPD a BPI, nebo její nové verze. Chyběli i zástupci Úsvitu.

Pokud se z nějakého důvodu nemohli účastnit tak důležitého jednání a nemohli se ani omluvit, omlouváme se jim my, Republikáni, za možné nedorozumění. To proto, abychom si nemuseli o zástupcích zmíněných stran myslet, že je více než osud naší vlasti, zajímají hlasy voličů, že si nejprve musí, jak se zmínil již v minulosti jeden z lídrů, vykolíkovat své volební hřiště. Věříme, že tomu tak není, že jejich neúčast je čistě náhodná a že jejich srdce plně překypují vlastenectvím, jak sami na svých mítincích s oblibou říkají.

Jaro je v plném proudu a s nastávajícími teplými dny se do Evropy opět valí obrovská přílivová vlna migrantů z blízkého a středního východu, rovněž tak z různých koutů Afriky.

Tito vandrovníci si s sebou přinášejí své zvyky, svůj životní styl, který se nazývá kulturou, své netolerantní náboženství, své problémy, své konflikty, svou nenávist vůči všemu, co se neshoduje s jejich přesvědčením. Především pak, přicházejí za vidinou bezpracně získaného bohatství a s cílem jakýmikoli prostředky nás přesvědčit o své neomylné pravdě, nebo zničit každého, kdo by o této neomylnosti pochyboval.

Pokud se k nám tato vlna dovalí a my budeme nadále pohodlně sedět ve svých křeslech, nebo si kolíkovat svá volební hřišťátka a leštit volební urny, tato vlna nás smete. Teď není čas, zabývat se svými egy, svými malichernostmi, svými sváry. Teď je čas jednoty.

Učinili jsme první krok ke sjednocení vlasteneckých stran a hnutí.

Každá strana, každé občanské hnutí má své vlastní představy o tom, jak by to v našem státě mělo vypadat. Je pochopitelné a vcelku logické, že nemohou mít všechny strany a iniciativy stejný názor. To by se pak nápadně podobalo totalitě. Volební programy politických stran se v některých bodech liší. To je v pořádku. Jsme různí, máme různé názory i představy.

Jenže, přílišná různorodost škodí. Strany se tříští, lídři jsou nejednotní, rozhádaní a jakoby jim unikala podstata samotné myšlenky, proč vlastně své strany zakládali? Pro sebe, nebo pro národ?

Myšlenku sjednocení stran a hnutí hlásají téměř všichni. Především, pokud to bude pod jejich vedením. Jenže takto to nefunguje, přátelé.

My, představitelé různorodých stran máme různé názory i pohledy na to, jak by měla naše země vypadat. V tom se lišíme.

Ale. Jedno nás všechny spojuje. Tedy, téměř všechny. Společné nebezpečí, které se dotýká nás všech a to bez rozdílu stranické či jiné příslušnosti. Tím společným jmenovatelem je islám. V tomto bodě jsme schopni se všichni spojit.

Zní to možná paradoxně, ale Čechy spojil nepřátelský islám. Toto je ten společný jmenovatel, díky kterému dnes tvoříme jednotu.

Dnes jsme předestřeli návrh na Velkou Dohodu. Dohodu, která sjednocuje politické strany a hnutí do jednotného společného celku, boj za zachování suverenity naší země. Boj, za naši existenci. Boj za naši svobodu. Boj, za budoucnost našich dětí. Boj, za náš národ.

Výzvu všem stranám a hnutím budeme opakovat. Příslušné texty Velké Dohody budeme postupně upravovat tak, aby vyhověly všem zúčastněným a podepsaným stranám.

Společný jmenovatel, islám, nás sjednotil. Sjednotil nás v koalici proti vládní moci, která zradila národ, kterému má sloužit.

Tato Velká Dohoda neupřednostňuje žádnou stranu, žádného lídra. Tato Velká Dohoda má jediný cíl a tím je, chránit a ochránit zájem národa, zájem lidu naší krásné země.

dohoda

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená * jsou povinná.