A dost!

brusel

Stanovisko Sdružení pro republiku – Republikánské strany Československa 2016 k tragédii, která se odehrála dne 22. 3. 2016 v Bruselu

A DOST!

Terorem se nesmíme nechat zastrašit. Takto uboze reagovala média, jejich vlastníci a vedení Evropské unie na dnešní tragédii v Bruselu! Copak to je nějaká odpověď? Je přeci samozřejmé, že se zastrašit nedáme. Na teror odpovíme okamžitou deportací všech přivandrovalců bez rozdílu.

Prokázali již dostatečně, že v Evropě nechtějí žít v míru s námi, původním domorodým obyvatelstvem, že nechtějí pracovat, nechtějí se vzdělávat. Většina přivandrovalců je naprosto nevzdělaná, tak proč nám lídři vykládají, že obohatí naši zem? Přivandrovalci prokázali již dostatečně, že jim jde jen o džihád, jde jim jen o to, vraždit, zastrašovat a ovládnout Evropu včetně naší země.

Potud jsou názor a stanovisko k této tragédii společné všem lidem. Alespoň doufám. Najde se dnes kdokoliv v naší zemi, kdo chce i nadále vítat přivandrovalce? To snad ne!

Odsouzeníhodní nejsou ovšem jen samotní teroristé. Kdo je do Evropy lákal, kdo jim umožnil cestu, kdo prosazuje naprosto zbabělou až patolízalskou politiku?

Především vedení Evropské unie a její byrokratický aparát. Poslanci, úředníci bruselské centrály nesou přímou odpovědnost za zvěrstva páchaná na Evropanech. A přitom za to pobírají nehorázné odměny dosahující desítek milionů korun. A nejen pro sebe, ale takto živí i svoje rodinné příslušníky a další příbuzné. Odporný nepotismus, jehož důsledkem je vraždění Evropanů. Hlavně, že Evropská unie prosazuje omezení přístupu ke zbraním pro nás všechny. Tak nás Brusel odzbrojí, aby nás teroristé mohli snadněji vraždit.

V této souvislosti se nabízí další otázka. Jak to, že si teroristé vybírají vždy za svůj cíl nevinné. Proč nikdy nezaútočí na poslance Evropského parlamentu, členy Evropské komise nebo na její byrokratický aparát? Posuzuj strom podle plodů, ne podle listí. Z tohoto pohledu musí existovat dohoda mezi teroristy a evropskými byrokraty. Zastrašit občany natolik, aby souhlasili s omezením svých práv a svobod. Díky teroru posílit moc Evropské komise a celého byrokratického aparátu a potom takto zuboženou a vyděšenou Evropu předat pod nadvládu Islámského státu. Nebyl by to konec konců první případ v historii lidstva, kdy zrádcovské vedení vydalo vlastní zem a vlastní národ do područí dobyvatelů. Prostě jen další příklad podlé zrady. Podlost zrady ještě více vynikne, když si uvědomíme, kde atentát proběhl. Na letišti, kde jsou všichni Evropané naprosto bezmocní, protože jsou zbaveni i pinzet a nůžek z manikúry. Jak se do takového prostoru vůbec terorista s bombou může dostat. Není to tím, že ostrahu letiště a pracovníci bezpečnosti, kteří kontrolují nás Evropany, jsou sami muslimy již podle šátku na hlavě?

Stejně tak jsou odpovědné vlády a parlamenty jednotlivých zemí. Na jejich rukách je tolik krve, že již stéká na zem.

Jediným řešením jsou tato opatření:

Zabezpečit hranice armádou a v případě nutnosti i dobrovolníky
Okamžitě deportovat všechny přivandrovalce bez jakéhokoliv rozdílu
Schválit zákony, které zaručí neprostupnost našich hranic
Pozastavit členství a na základě referenda případně vystoupit z Evropské unie
Odstranit současnou zrádcovskou vládu mimořádnými volbami
Lidé povstaňte a braňte se! V tomto případě se jedná vždy jen o sebeobranu, naše životy a životy našich blízkých mohou být kdykoliv zmařeny brutálními útoky přivandrovalců. Nevěřte nikomu, kdo není naší rasy a víry.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená * jsou povinná.