SPR-RSČ » Publikace » Autorské články » Zeptáme se nepřítele...

Zeptáme se nepřítele...

sobotka

O nás, bez nás, ano. O islámu, bez islámu, ne! Toto je postoj naší současné vlády v otázce bezpečnosti občanů České republiky. Jednoduchými slovy, vláda se bude ptát muslimů, zda jsou pro nás nebezpeční.

„Pane Hitlere, a nebudou ti vaši esesáci po nás střílet? Nebude nás to vaše gestapo zatýkat a vraždit?“ ptají se představitelé vlády.

„Ne, nebude,“ odpovídá pán s divným knírkem. „My jsme hodní.“

Na chvíli se zamyslí. „Víte, my bychom byli rádi, kdybyste pochopili naši ideologii, kdybyste jí přijali za svou, kdybyste se nám dokázali přizpůsobit, jak se nám přizpůsobili i Francouzi, Švédové, Dáni a další. Když nás mezi sebe přijmete a podřídíte se nám, tak do vás nikdo střílet nebude,“ dodává s přátelským úsměvem.

„Tak v tom případě, vás u nás rádi přivítáme. I s celou vaší armádou!“ jásají poslanci. „Bude vám stačit na přivítanou chléb a sůl, nebo si k tomu dáte i naše pivo?“ Pak se k pánovi s divným knírkem nakloní blíže. „Mimochodem, jen tak mezi řečí, máme ty nejhezčí ženy v Evropě, kdyby měli vaši vojáci zájem. Stejně je u nás nízká porodnost,“ šeptají ministři svému budoucímu pánovi do ucha.

„Jo, jo,“ přikyvuje horlivě manželka nejmenovaného ministra obrany, který, když střílí, míří zásadně se zavřenýma očima. „Jsou to jen normální živočišné pudy a naše ženy to už konečně musí, jednou a pro vždy pochopit,“ dodává významně.

„Jen přijďte,“ přikyvují horlivě ministři i poslanci. „My vítáme každé obohacení.“

Konec porady! Teď již můžeme otevřít své hranice a naše ženy své náruče!

Pokud výše uvedený smyšlený dialog přijde někomu jako nenormální, tak by neměl hodnotit předčasně. Přesně toto se totiž chystá udělat naše vláda. Naše vláda se bude s muslimy radit, jestli jejich náboženství neohrozí obyvatele naší země. Sám novodobý turecký sultán prohlásil, že neexistuje umírněný, nebo fanatický muslim. Je jen muslim. A není jediný z islámského světa, kdo říká totéž.

Ale naše vláda se potřebuje poradit. Ovšem, ne s našimi občany, kterých se to týká nejvíce. Ale s představiteli muslimských obcí, kteří již byli tajnými nahrávkami usvědčeni z šíření antisemitismu a nenávistných postojů vůči všem nevěřícím, vůči všem, kdož nevyznávají islám jako své pravé a jediné náboženství. Naši občané k tomuto jednání nebudou přizváni. Opět se bude jednat s nepřítelem o nás, bez nás.

Mne by opravdu zajímalo, jestli jsou ti naši vládní představitelé skutečně až tak dětsky naivní a hloupí, nebo jestli to doopravdy dělají proto, že jim za to někdo platí?

Má tato vláda ještě právo vládnout lidu této země a vůbec nám cokoli nařizovat?

Má na to ještě právo?

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená * jsou povinná.