SPR-RSČ » O straně » Místní organizace » Jihočeský kraj

Jihočeský kraj

Místní organizace Jindřichův Hradec

Předseda: Ing. Zdeněk Blažek
e-mail: jindrichuv.hradec@sprrsc.cz

 1. Radomír Dohnal
  26 Září 2016 17:43 Odpovědět Citovat

  Uctivě zdravím zástupce politické strany SPR – RSČ v Jihočeském kraji,
  S blížícími se krajskými volbami mi v redakci žurnálu Ekolist.cz připadla myslím celkem milá povinnost, a to vyzpovídat jednotlivé kandidující strany ohledně jejich volebních programů, konkrétně pak ve vztahu k otázkam životního prostředí. V Jihočeském kraji podalo kandidátní listiny celkem 23 politických seskupení, a skutečně musím oslovit všechny. Asi chápete, že to není právě snadné, a stejně tak si uvědomuji, že ve vašich organizačních štábech teď také nemáte času nazbyt.
  Budu proto velmi rád, když mi alespoň v krátkosti odpovíte na několik otázek. V případě, že jste skutečně extrémně vytížení, poprosím alespoň o zaslání Vašeho volebního programu na tento můj e-mail. Výstupem mých dotazů pak bude report ke krajským volbám, podobný jako v roce 2012.
  Při posledních krajských volbách patřila mezi dominantní témata dostavba dálnice D3 (a rychlostní R3), problematika vedení a směřování NP Šumava, dostavba Temelína a případné budování úložišť jaderného odpadu. Jaké k těmto tématům dnes prosím zaujímáte stanovisko?
  Existuje dnes nějaké téma v oblasti životního prostředí na úrovni kraje, které je podle Vás momentálně nejaktuálnější?
  Přijde Vám naopak nějaké téma (ve vztahu k ŽP) v Jihočeském kraji dosud neprávem opomíjené? Které? Nehodláte se mu třeba ve zvýšené míře věnovat?
  V rámci svého volebního programu jistě řešíte celou řadu témat a okruhů. Dalo by se říct, jakou absolutní prioritu pro Vás má problematika životního prostředí?
  Velmi děkuji za Váš čas a ochotu
  S úctou
  Mgr. Radomír Dohnal - redaktor

 2. Milan Šimek
  7 Září 2016 18:42 Odpovědět Citovat

  Dobrý podvečer pane ing. Chci se představit. Jmenuji se Milan Šimek a pí Věra Řezníčková mě zařadila na kandidátku pro Jihočeský kraj. Sestavuji komisi pro volební okrsky. Chtěl jsem vás požádat, zda pro Jindřichův Hradec a okolí, by se nenašli vhodní kandidáti pro tyto komise. Předem děkuji a děkuji za jakoukoli odezvu. s pozdravem M.Šimek