SPR-RSČ » Publikace » Blog Republikánů » Hrobaři Brna

Hrobaři Brna

Po měsíci jsem opět navštívil jednání zastupitelstva města Brna. Atmosféra napjatá, v předsednictvu mnoho míst prázdných. Bohužel ta místa, která měla být prázdná, byla obsazena a naopak. Tedy všechno opět naprosto špatně.

V Brně nefunguje vůbec nic. Městské firmy jsou vedeny rodinnými příslušníky pana Faltýnka a dalšími aktivisty hnutí ANO. Jízdné MHD je drahé a platí je již nemluvňata. Brno se potápí do multikulturního bahna, které nemůže skončit jinak, než tím, že my, původní domorodé obyvatelstvo budeme přečísleni přivandrovalci. Neziskovky rozkrádají 800 milionovou dotaci. Nebude to dlouho trvat a drogy se budou prodávat přímo na magistrátu.

V prořídlé radě města nejsou politici. Nejsou to lidé, kteří by pečovali o věci veřejné a starali se o veřejné blaho. Jsou to jen politikáři, kteří se budou držet zuby nehty na pokyn svého majitele. Hnutí ANO, ekoteroristé a Hnít Brna. To je vedení města, které jej potápí a činí z druhého největšího města v zemi zahnívající ves. Nejlepší by skutečně bylo předat město muslimskému primátorovi a přejmenovat Brno na Babišograd.  

Nechtěl jsem svoje vystoupení nijak zvláště rozepisovat, protože jsem spoléhal, že bude online na internetu tak, jako normálně. Od toho přeci městský kanál je, aby informoval občany o dění na zasedání zastupitelstva. Vzápětí jsem se ale dozvěděl, že jen co jsem přistoupil k mikrofonu, okamžitě byl přenos přerušen a naskočilo oznámení o technické poruše. Takto si představuje vládnoucí garnitura svobodný přístup k informacím a svobodu názorů. Takto se ovšem chovají nejen na úrovni obcí, ale samozřejmě na úrovni celostátní. Ptám se, toto občané chcete?

V červnu budu muset na zastupitelstvo znovu a tentokrát si dám pozor na to, zda technika funguje a zopakuji vystoupení ze dne 17. 5., aby mohlo být vyvěšeno na internetu. 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená * jsou povinná.