SPR-RSČ » Publikace » Blog Republikánů » Tolerance, rovná se otroctví.

Tolerance, rovná se otroctví.

tolerance

Nedávno jsem viděl na FB jedno zajímavé video. Na tomto videu jsou lidé negroidní rasy (výraz, černoch, je již zakázán, ale výraz typu, bílá svině je v pořádku). Video s největší pravděpodobností pochází z dnešní Itálie. Tito, ne zrovna blonďatí vandrující migranti (mě to připadá, že jsou černí, jako bota, ale nikomu svůj názor nevnucuji), pravděpodobně ze Sýrie, jak by o tom mohl také někdo pochybovat, všichni jsou přece ze Sýrie, si před kamerou stěžují na ty neúnosně hrozné podmínky, ve kterých jsou nuceni žít.

Tak v první řadě se jim nelíbí, že nedostávají hotovost, místo ní dostali kreditní karty. No to musí být hrozně urážlivé a ponižující. Uvažte. Přivandrujete do nějaké země, bez jakýchkoli dokladů, budete hlasitě řvát o tom, že utíkáte ze Sýrie (co na tom, že tu vaší barvu pleti tam zrovna nevedou), natáhnete ruku a oni vám místo peněz, strčí do ruky naditou kreditní kartu. Co na tom, že nemáte doklady? Ono to prostě jde. Tedy, strčí vám do ruky kreditku a ne peníze. No to je přece urážka největšího kalibru, nemyslíte?

Dále si tito vandrovníci stěžují, že nedostali nová trička, že musí v těch svých, doslova protrpět i dva dny! No je takovéto ponižování vůbec možné?

Co ještě? No WIFI! Jak to, že jim není zdarma umožněno spojení se světem internetu?! Taková nehoráznost. Co na tom, že my všichni za připojení platíme? Jich se to přece netýká! Oni jsou přece uprchlíci, chudáčkové, drobečkové, brabenečkové, kterým každý jen ubližuje!

A to jídlo! No to se přece nedá jíst! Žádná pizza, žádné hamburgery, kola a podobné vymoženosti té naší zkažené západní civilizace! No hrůza, děs! Jak se pak mají tito chudáčci, v Evropě cítit?!

No a ty ženy! Žádné jim nedali! No, je to vůbec možné?! Chudák malý „bambino,“ jak se jeden z nich na kameru, za všechny ostatní, vyjádřil. Jak dlouho si ten chudáček, brabeneček, malý bambino už nevrznul?! No to je vrchol ponížení!

Jak se má slušný člověk vyjádřit k něčemu takovému? Tito takzvaní uprchlíci přicházejí do zemí Evropy za vidinou pečených holubů, létajících do jejich tlam. Dožadují se všelijakých výhod, požadují peníze za to, že poctili Evropu svou přítomností. A evropské vlády jim štědře platí za jejich existenci, za to, že se vyskytli na evropské půdě, za to, že prostě přišli. Nyní všichni obyvatelé blízkého a středního východu, včetně obyvatel černé Afriky vědí, že stačí přijít do Evropy, prohlásit se za uprchlíka před čímkoli a štědrá Evropa jim zaplatí za jejich pouhou přítomnost. Tito lidé, kteří k nám přinášejí své více než primitivní náboženské a kulturní zvyky, se ani nesnaží maskovat své úmysly, podmanit si všechny státy Evropy a přetvořit je k obrazu svému, tedy uvrhnout vyspělé evropské státy do období temného středověku. Právě proto je velice podivné, že se jejich počínání snaží co nejvíce zamaskovat evropské vlády, pod totalitním diktátem EU. Každému soudnému člověku je jasné, že pokud nás zaplaví hordy arabských a negroidních přivandrovalců, budou se snažit přetvořit i naši vlast k obrazu svému. Každému soudnému člověku je jasné, že i u nás to bude vypadat, jako v Británii, jako ve Francii, jako v Německu, jako ve Skandinávii. Každý soudný člověk ví, že pokud těmto hordám dovolíme vstup do naší země, bude to konec naší křesťanské civilizace. Bude to konec naší kultury, našich zvyklostí a tradic. Bude to konec naší bezpečnosti, naší suverenity.

Být bělochem bude hanbou a ostudou. Ostatně, již dnes se vláda snaží o to, aby se bílý Čech cítil provinile, zahanbeně, za to, že je bílý. Hlásit se ke svým tradicím, ke svým dějinám, bude riziko. Riziko nařčení z rasismu. Dívky a ženy, které budou blond, budou označovány za prostitutky, které je možné beztrestně znásilnit. Pokud si myslíte že to přeháním, podívejte se na internet, na státy, kde se tito takzvaní chudáci uprchlíci již přemnožili. Je mi líto obyvatel Německa, kteří, zdá se, již rezignovali na svůj osud. Ale ten samý osud čeká i nás, pokud se proti tomuto nepostavíme.

Ale, jak? Jak se máme postavit proti tomuto, již předurčenému dění? Jak se máme bránit?

Našim největším nepřítelem je naše vlastní vláda. Pokud nám budou vládnout Sobotkové, Dienstbierové, Pelikánové a jim podobné elementy, pokud bude na vládní rozhodnutí vplývat arogantní Kocáb, jehož soudnost je více než diskutabilní a jemu podobní, takzvaní umělci, jsme neustále v riziku ohrožení. Tato vláda má ještě nějaký ten pátek do konce svého volebního období. Ví, že její čas se krátí a proto dělá ze všech sil vše proto, aby co nejvíce poškodila naši zemi. Vláda, v dobách krize, řeší problematiku kouření, protože, zdá se, že český kuřák je horší, než islámský terorista! Vláda se v dobách krize chová přesně tak, jak to řekl maďarský premiér Viktor Orbán. Je to podobné, jako by na potápějícím se Titaniku řešili, které záchranné čluny budou kuřácké a které nekuřácké.

My, lid naší krásné české země jsme majiteli naší republiky, ne několik zkorumpovaných a naprosto bezcharakterních jedinců, členů vlády a ministerstev. Ani bezpáteřní Babiš nás nevlastní. Nebo se snad někdo považuje za nevolníka pana Babiše?

Žijeme v těžkých dobách krize, kdy se rozhoduje o naší holé existenci, byť to tak na první pohled nevypadá. Všichni se musíme rozhodnout, kam chceme patřit. Je to věcí každého z nás. Každého jednotlivce.

Dnes je mnoho vlastenecky orientovaných stran a hnutí. Každý by si měl zvolit to, co je jeho srdci nejbližší. Já jsem se již rozhodl.

Jsem republikán!

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená * jsou povinná.