SPR-RSČ » Publikace » Blog Republikánů » Teroristé ve Francii

Teroristé ve Francii

autobus

Mnohé děti byly zraněny střepy ze skla. Francouzská policie a prokuratura však prohlásily, že to nebyl teroristický čin, ale jenom náhoda. Takže, když není prokázán terorismus, tak je to jen náhoda a střílet na autobus školáků je v podstatě jen neškodnou zábavou.

Copak je rozdíl mezi tím, když někdo střílí na autobus a dětmi z důvodů teroristických anebo jakýchkoliv jiných? Žádný soudný člověk nemůže v tomto případě shledat jakýkoliv rozdíl a nemůže najít ani tu nejmenší omluvu pro pachatele.

Žádáme intenzivní pátrání po pachatelích a jejich rychlé a účinné potrestání. Není možné bagatelizovat takovéto nebezpečné útoky. V době, kdy nás Velký bratr sleduje takřka na každém kroku, není přece možné, aby někde poblíž nebyla kamera, která pachatele zachytila.

Ostatní občany vyzýváme k tomu, aby letošní prázdniny pokud možno strávili v České republice, třeba u nějakého rybníka. Pokud by to bylo nad jejich finanční možnosti z důvodu rekreačního poplatku, který povinně zavedla vláda a znamená 27 korun za osobu a den, budeme muset zůstat doma na zahradě anebo balkoně. Rozhodně je to lepší než riskovat životy svoje a svých blízkých a ještě sponzorovat země, které zlehčují teroristické akce na jejich území a nehodlají pro bezpečnost turistů udělat vůbec nic.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená * jsou povinná.