SPR-RSČ » Publikace » Autorské články » Uzákonění polygamie a pedofilie...

Uzákonění polygamie a pedofilie...

pedofilie

Úřady v jednotlivých zemích Evropské unie jako na běžícím páse povolují polygamii a pedofilii. To vše prý z obavy, aby nebyly obviněny z rasového a národnostního útlaku. Přitom až do dnešních dnů byly obě tyto odchylky považovány za trestný čin, pedofilie za nejodpornější trestný čin vůbec a trestány mnohaletými žaláři. Pedofilové byli i ve vězení tvrdě trestáni spoluvězni. Takže se nám tady nastavuje dvojkolejnost práva. Jiné bude platit pro přivandrovalce, jiné pro původní obyvatelstvo Evropy.

Dnes může každý, třeba český nebo německý pedofil, a mnohé z nich známe i z trestních procesů třeba v Brně nebo Praze, prohlásit, že změnil víru a přestoupil na islám. Tím bude mít nárok prznit a znásilňovat děti za blahosklonného přihlížení úřadů a policie.

Buď žijeme v Evropě a uznáváme hodnoty, na kterých je založena naše společnost a naše civilizace a které jsou zděděny po desítkách generací našich předků, anebo jsme jen tlupa zbabělých krys, která se nechá olupovat, znásilňovat a podřezávat jako ovce jdoucí na jatka.

Co s tím? Svrhnout vládu a vypsat referendum o vystoupení z Evropské unie. Samozřejmá je deportace všech přivandrovalců, kteří praktikují pedofilii a bigamii či polygamii. Včetně těch co toto svinstvo podporují.

Komentáře

  1. J.T.
   1 Červenec 2016 11:22 Odpovědět Citovat

   Můžete uvést zdroj těchto informací? Takhle vaše stránka vzbuzuje dojem, že je určená pouze pro rozbouření masy, která uvěří každé blbosti co kde kdo napíše. Pokud bude tenhle komentář smazán, tak to jedině potvrdíte.

  2. j.kolář
   30 Červen 2016 17:37 Odpovědět Citovat

   Nic se nestane a nic se nezmění, téměř každej Čech nic neudělá a bude o tom jen kecat, tak se s tim smiřte a jesli s tim chete něco udělat, tak se mě ozvěte

  3. Veronika Val
   29 Červen 2016 08:47 Odpovědět Citovat

   Je mi na blití z toho,kde jsem se narodila a kde žiju. To snad už není normální,co se tu děje. Ať se přistěhovalci přizpůsobí našim zvykům a mravům anebo ať táhnou. Žádný jejich islám. Být to naopak,museli bychom se u nich též přizpůsobit .Nechat ubližovat dětem a mlčet? Ať to zkusí. Pak půjdu já a podříznu je jak ovci....také samozřejmě pro mě bez trestu!!!!!

  4. Jitka Kalvachová
   28 Červen 2016 23:53 Odpovědět Citovat

   Nepřípustné! Povolení takového svinstva je samo o sobě trestným činem - schvalování a dopomáhání k trestnému činu........... zaslouží kriminál i ti co zvednou ruku pro takový zákon !

  5. Martin nagl
   9 Červen 2016 20:59 Odpovědět Citovat

   To snad nemyslej vazne? To se tak bojej? To je nezajima budoucnost evropy? To radsi at odejdou z funkci a nechaji je jinejm,tem kterym na Evrope a jeji budoucnosti zalezi. Iskam nema v Evrope misto!!!!!! Oni nechteji a likviduji krestanstvi a vse evropske u nich tak proc bychom ho meli mit a schvalovat tu? Copak jejich sadisticka vira neodporuje te nasi, krestanske, demokraticke, ktera tu je x stoleti? Nacpete je do Ameriky,tam at tahnou nebo do Ruska,Ciny. Sakra vy v Bruselu, konecne se probudte!!!!!!

  6. samuel beno
   9 Červen 2016 09:07 Odpovědět Citovat

   To by už byl vrchol všeho hnusu. nedopustit nic takového

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená * jsou povinná.