SPR-RSČ » Publikace » Blog Republikánů » EK zakazuje používání olova

EK zakazuje používání olova

olovo

Evropská komise předvedla další šílený nápad v režii ekoterorismu. S výmluvou na ochranu životního prostředí zakazuje používání olova. A to i v nábojích a jako zátěže pro rybáře. Přitom náhrada rybářské zátěže je buď příliš drahá, anebo způsobuje v případě střel zvěři utrpení. Je zajímavé, že ochránci přírody, jinak velmi aktivní, tentokrát mlčí. Avšak, až budou olověné střely nahrazeny třeba ocelovými, které budou trýznit zvěř, spustí se kampaň proti myslivcům, za úplný zákaz kulových a brokových zbraní.

Proto je nad slunce jasnější, že nejde o žádnou ochranu přírody. Skutečným cílem této směrnice je zabavit zbraně do posledního kusu. Odzbrojit občany, aby se nemohli bránit nájezdu útočníků a byl tak naplněn cíl Evropské komise a Evropské unie, zlikvidovat všechny národní státy Evropy a především národy Evropy. Učinit z původního domorodého obyvatelstva Evropy otrockou masu, sloužící hrstce vyvolených. Ve své zaslepenosti si však bruselští byrokrati neuvědomují, že se jim nakonec vše vymkne z rukou a sami se stanou obětí svého zvrhlého plánu. Nebo se snad uklidňují myšlenkou, že s nakradenými penězi budou dostatečně daleko od všech problémů, až to tady půjde ke dnu.

My Republikáni se stavíme radikálně proti jakýmkoliv pokusům omezovat práva a svobody občanů naší země. Jasné ne, ať jsou tyto pokusy maskovány za jakkoliv libě znějící výmluvy.

Komentáře

    1. mennn2
      9 Červen 2016 09:39 Odpovědět Citovat

      Konec článku se zdá být vysoce pravděpodobný. Jediná útěcha je, že nakonec i ti oligarchové neuniknou čmoudům, které si sem ve velkém zvou.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená * jsou povinná.