SPR-RSČ » Publikace » Blog Republikánů » Petice za zrušení poplatků...

Petice za zrušení poplatků...

poplatky

Každý občan naší země musí platit pravidelně a to pod hrozbou obrovských trestů televizní a rozhlasové poplatky. A co za ně občané dostávají?

Pravidelnou dávku demagogie, lží a manipulace. Nedozvědí se sice jedinou objektivní informaci o dění ve společnosti, vývoji politické a ekonomické situace nebo světovém dění. Z televizní obrazovky a rozhlasových přijímačů se line proud nehorázností. Úplně nejhorší však je, že tento proud je hlavně zaměřen na děti a mladou generaci. Ty je totiž nejsnazší infikovat lží, zmanipulovat a vymývat jim mozky. Poslední výkon České televize na Déčku, tedy kanále určeném těm nejmenším vyvolává u každého myslícího člověka mrazení v zádech.

Na pozadí hodně barevného prostředí nějakého kouzelného lesa, nebo jeskyně čarodějnice zní masové skandování Sieg Heil a projevu nejspíše Adolfa Hitlera, jiná čarodějnice vnucuje dětem, že ten řečník je třeba zlý jenom proto, že mu někdo ublížil nebo že to má geneticky zakodováno. A následuje ještě větší nehoráznost a přímo zločin na dětské mysli. Proti zlu, vykládá čarodějnice, se nemá bojovat, ale léčit jej objímáním. Následovaly komentáře, které žádaly jediné, zrušit poplatky za televizní a rozhlasové vysílání.

Proto zveřejňujeme petice s touto žádostí.

Podepisujte, posílejte, předáme do parlamentu a na vládu, samozřejmě i na Hrad.

Všichni společně dosáhneme změny k lepšímu. 

Jak postupovat:

Petice za zrušení televizních a rozhlasových poplatků [570.38 Kb] (staženo: 282)

Zde si prosím stáhněte PETICI s podpisovým archem. Vytiskněte ji. Lidem a Vašim přátelům ve Vašem okolí prosím nechte podepsat. Vyplněný podpisový arch zašlete na adresu sekretariátu : SEKRETARIÁT SPR - RSČ Palackého třída 148, 612 00, Brno

Komentáře

  1. Pepik
   21 Leden 2017 20:22 Odpovědět Citovat

   Pánové, jsem pro to neplatit do rozpočtu ČT, ale jste už kolikátou stranou, dokonce i ODS chtělo zrušit tyto poplatky. V prvé řadě musíte sebrat veřejně tolik podpisů aby to naše zkorumpovaná vláda přijala. Musíte docílit ODVOLATELNOST POLITIKŮ a vlastně i všech volených a jmenovaných a i úředníků. Dokud tohle nebude nikdo nebude respektovat nějakou petici, která vezme vysoké platy úředníků, a politiků zároveň i ředitelů takovýchto podniků. Úředník a politik se musí o své místo zasloužit a zároveň i bát, jelikož je placen z našich daní a tudíž je naším zaměstnancem.Jako další by mělo celostátní referendum doporučit zákony které se týkají našeho veřejného života. A teprve potom budete mít možnost rušit placení poplatků a podobné nesmysly.

  2. P.Leštan
   22 Listopad 2016 16:44 Odpovědět Citovat

   ČT lže, je zkorumpovaná řídí ji víc Schapiro, získává ceny za zcestné zpravodajství o Ukrajině na americké ambasádě Rockefellerova nadace. Na besedy z cela arogantními redaktory jsou zvány jen vytypovaní a vlastizrádce a zločinec Kalousek je na obrazovce málem denně. Pan prezident má pravdu když hodnotí čt. TELEVIZE NENECHÁ ANI JEDNU PŘÍLEŽITOST, ABY NEHANOBILA HLAVU STÁTU. JE TO ŽUMPA JAKO STO HOVEN.Obyčejný obyvatelé, kromě pražské kavárny televizi nedůvěřuje pro jeho lži a polopravdy. Takové veřejnoprávní médium já nechci financovat. Ačkoli jsou naši zaměstnanci své povinnosti si neplní vyházet je všechny včetně zkorumpovaného ředitele a lobbistickou radu pro ČT. Jsou to do jednoho arogantní paraziti za naše a velmi dobře placeny.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená * jsou povinná.