SPR-RSČ » Publikace » Autorské články » Jdu s hlavou vztyčenou

Jdu s hlavou vztyčenou

milada-horáková

Doktorka Milada Horáková byla a navždy zůstane statečnou ženou, právě tak jako tisíce dalších popravených nebo pronásledovaných komunistickým režimem. Nesmíme zapomenout ani na ženy, které zahynuly při pokusu opustit komunistické Československo, nebo se staly obětí úchylných vrahů vydávajících se za převaděče. Všichni bez rozdílu, ať již jde o estébáky nebo jejich pomocníky, kteří vraždili a mučili, jsou stejní úchylní vrazi. Potrestán však nebyl ani jeden z nich. A je jedno, zda to byl otec komunistického poslance Grebeníčka nebo bestiální prokurátorka z procesu s doktorkou Horákovou. To všechno je ovšem důsledek sametového podvodu spáchaného staronovou vládnoucí garniturou vedenou Havlem, Klausem a Zemanem a jejich poskoky.

Dvacet sedm let po sametovém podvodu jsou komunisté členy parlamentu, Evropského parlamentu a jsou členy i dalších politických stran. To je ovšem výsměch a plivnutí do tváře všem jejich obětem.

Iniciativa, která pořádá vzpomínkovou akci, muzejní výstavu nebo řetězovou hladovku podpořenou Milošem Formanem, Jiřím Menzelem a dalšími je jistě také hodnotnou vzpomínkou. Nemohu se však ubránit tomu, abych zcela otevřeně a naprosto upřímně konstatoval farizejství těch, kdo tyto akce organizují a lehkověrnost a zapomnětlivost těch, kdo se ji účastní.

Zakládání iniciativy bez komunistů v roce 2016 je  stejný projev soudnosti a odvahy, jako je třeba dnes zkritizovat traktoristu Františka Skočdopole za nedbalé obdělání družstevního pole na podzim roku 1976.

Kde byli všichni ti současní bojovníci proti komunismu a oslavovatelé hrdinství doktorky Horákové na počátku devadesátých let minulého století, tedy těsně po sametovém podvodu. Tehdy fandili Havlovi a mohli se přetrhnout v servilnosti a vychvalování sametovosti revoluce. Tehdy podpořili předání moci, které umožnilo komunistickým funkcionářům zmocnit se ekonomiky. Jenom proto jsou dnes komunisté ve vedení většiny firem, jenom proto jsou dnes z komunistických funkcionářů milionáři a miliardáři. Jenom proto je dnes komunistická strana, která se nevzdala ničeho ze své zločinné ideologie a za své zločiny se ani neomluvila, v parlamentu.

A najednou, když naše země je politicky i ekonomicky ovládána komunistickým funkcionáři a estébáky se probudí havlofilové a začnou vzpomínat na oběť komunistických vrahů.

Proč tehdy nepodpořili jedinou politickou stranu, která měla zákaz komunistické strany v programu? Proč tehdy nepodpořili jedinou politickou stranu, která trvala na přijetí zákona o zákazu výkonu povolání, který by znemožnil bývalým komunistickým funkcionářům zastávat státní funkce, případně mrzačit mladou generaci na školách? Proč tehdy naopak po naší straně plivali, označovali ji za fašistickou a zneužívali svůj vliv a svoje pozice k její likvidaci? Proč tleskali podlým útokům na naši stranu a špinavým pomlouvačným kampaním v médiích? Proč naprosté většině z těch, kdo se dnes hlásí k odkazu doktorky Horákové, nevadilo a nevadí spolupracovat s komunisty jak v českém, tak evropském parlamentu? Odpověď je nasnadě, jsou to farizejové, pokrytci, kteří se jen snaží využívat nálady veřejnosti.

To, co dnes předvádějí svým pliváním na hroby obětí komunistického režimu, není ničím jiným, než tyátrem a veletrhem jejich sobecké marnivosti a snahy za každou cenu oživit upadající kariéru.

Každý rozumný člověk by se měl zamyslet, pročíst si třeba na internetu zprávy z počátku devadesátých let minulého století a odmítnout jakékoliv parazitování na utrpení a smrti obětí komunistických zločinců. Pokud i poté setrvají v bludu a budou takové a jim podobné osoby a jejich akce podporovat, sami hanobí hroby a sami si také nic jiného nezaslouží, než skončit podobným způsobem.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená * jsou povinná.