SPR-RSČ » Publikace » Blog Republikánů » Stop migraci

Stop migraci

migrace

Kladete si stejně jako já otázku, proč migranti během svého příchodu do Evropy i poté vše kolem sebe ničí? Proč po sobě prostě neuklízí a chovají se agresivně a neslušně? Je to jasné, oni sami práci neznají, pracovat neumí a podmínky, ve kterých vyrůstaly, tj. samovýchova bez účasti rodičů, je nenaučila slušnosti, toleranci a úctě.

Všichni migranti přichází z teplých krajů. To je přece paráda, nestarat se co bude v zimě. Není třeba chystat dřevo na topení, není nutné shánět krmení pro zvířata, uskladňovat jídlo pro rodinu. Naopak, v teplých krajích je celoročně teplo, nepřetržitě roste ovoce a zelenina, kterou si můžu utrhnout, kdykoli si ulovím zvíře na maso (zvíře se nakrmí samo trávou nebo ulovením drobnějších zvířat). Cokoli si ve své domovině utrhnou, useknou a pak někde odhodí, vše se samo zregeneruje, opraví a rozloží. O vše se postará příroda. Je to automatická věc, nad kterou neuvažují. Život bez povinností a pravidel - no není to ráj?

Proč by tedy měli migranti v Evropě pracovat a proč by měli dodržovat nějaké povinnosti nebo pravidla? Sociální dávky jsou štědré, bydlení a strava zdarma, otroků je kolem také dost (tím myslím nás Evropany), agresivita není trestána. K tomu přidejme, že nutit někoho k práci je v demokratických zemích nepřípustné, pro migranty platí jen svoboda a právo brát, povinnosti žádné.

Přijde někdy doba, kdy současní migranti budou pracovat a chápat pojmy povinnost a slušnost? Odpověď je ano i ne. Ale pozor, ono „ano“ má mnoho ale. Změna musí nastat v jejich myšlenkových pochodech a to je běh na dlouhou trať trvající několik generací. Obávám se, že než ta změna nastane, totálně nepřizpůsobiví a negramotní migranti v Evropě vše zničí. Nemá smysl riskovat a pouštět se na tuto cestu s nejistým výsledkem. Braňme svou vlast. Chraňme ji před nájezdy těchto kulturně odlišných osob. Nedopusťme, aby vydírali a drancovali naši republiku. Nepusťme je k nám. Máme-li do něčeho investovat, pak jen a jedině do našich občanů. Investice do našich vlastních občanů jsou oboustranně výhodné. Občané budou šťastní, spokojení, loajální a svou pracovitostí a inteligencí přispějí k rozvoji státu. Stát tak s podporou občanů bude prosperovat, bude silný a suverénní.

Znovu a znovu je třeba vyzvat vládu k uzavření našich hranic. Nikoli směrem ven, ale směrem dovnitř. Jen tak můžeme zabránit nepřirozené a nadměrné migraci.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená * jsou povinná.