SPR-RSČ » Publikace » Blog Republikánů » Ty zasranej Čechu, zabijeme tě a tvou rodinu nameleme do jídla!

Ty zasranej Čechu, zabijeme tě a tvou rodinu nameleme do jídla!

Dnes mne zaujal jeden článek zveřejněný v Pravém prostoru, s názvem: Už to začalo a bude hůř!

Tento článek popisuje zážitek jedné rodiny při návštěvě Prahy, konkrétně, Staroměstského náměstí.

Rodinka si vyjela na výlet do Prahy a chtěla se pokochat krásami historické části Prahy. Při tom byli obtěžováni, uráženi a opliváni mladými muži arabského vzhledu.

„Ty zasranej Čechu, zabijeme tě a tvou rodinu nameleme do jídla!“ byla slova na adresu otce, když se chtěl bránit obtěžování a najíždění těchto agresivních cizinců do kočárku jeho ročního syna. Jeden z útočníků mu dokonce třikrát plivl do tváře. Dle vyjádření otce, je to ten, který má na fotografii zdvižený prst. Vzápětí je obklopilo na deset útočníků, hotových zmasakrovat celou rodinu i s dítětem v kočárku. To vše se odehrálo uprostřed hlavního města, pod kamerami policie. Vrcholem všeho bylo, že agresivní útočníci, cizí státní příslušníci vyhrožovali že podají trestní oznámení. Věřím tomu, že pokud ho podají, otec napadené rodiny půjde k soudu a dostane minimálně podmínku, zákaz vstupu do Prahy, vyhazov z práce a trvalou nálepku xenofoba. Toto jsou naše zákony.

Islámský stát vysílá do Evropy své bojovníky. Ne všichni jsou vousatí, ne všichni přicházejí jako uprchlíci, ne všichni, hned na potkání, řvou to své Allahu akbar. Mnozí vypadají třeba přesně takto, jako ti na fotce. Nenápadní, uhlazení, prostě jako movití studenti. Co dělají? Zevlují po ulicích, užívají si výhod západní civilizace, kterou chtějí zničit, zkoumají ulice, průchody, podchody, infrastrukturu, zkoušejí provokace a testují náladu a obranyschopnost lidí. Testují, jak se zachovají obyvatelé při napadení, testují naši ochotu bránit bližního, testují podmínky pro invazi, testují možnosti jak co nejlépe rozložit naši obranyschopnost zevnitř testují reakce policie. Podávají zprávy svým druhům za hranicemi a Islámský stát po té ví, jak má řídit invazi do naší země. Jsou to předsunuté vojenské jednotky v civilu a operují na našem území s cílem získávání strategických, pro invazi důležitých informací.

Co dělá naše naše bezpečnostní služba? Nic. Špicluje počítače vlastenců, odposlouchává telefony vlastenců, špehuje vlastence. Naši tajní dělají vše pro to, aby znemožnili vlastencům bránit svou vlast. Přitom jim doslova pod nosem bují nepřátelská výzvědná síť, kterou svou nečinností doslova podporují.

Proč si agresoři vybrali za svůj cíl právě hlavní město? Protože v hlavním městě panuje větší anonymita, než kdekoli jinde. V hlavním městě se de facto nikdo s nikým nezná a každý je každému lhostejný. V hlavním městě se nikdo nezastane toho druhého, v hlavním městě panuje hluboká anonymita, lhostejnost, prostě absolutní nezájem o osud jiného člověka. Hlavní město se dá snáze ovládnout, než nějaká vesnice, kde se všichni znají. Proto se těmto hordám tak dobře daří v Berlíně, v Paříži, v Londýně a ostatních evropských metropolích. Když tito vetřelci ovládnou Prahu, bude následovat Brno, Liberec, České Budějovice, Olomouc, Hradec Králové a další a další, až nakonec ovládnou celou zemi.

Naše policie, která má slogan, pomáhat a chránit, by měla občanům vysvětlit, čeho se tento slogan týká. Protože, jak se zdá, netýká se Čechů, pouze cizinců, zvláště pak nepřátelských muslimů z arabských a islámských zemí, ničemu nepřizpůsobivých negroidních ras z afrických zemí, asociálů a nepřizpůsobivých národnostních menšin. Těmto všem policie pomáhá a chrání je. Kromě rodilých Čechů. Ti nemají právo na žádnou ochranu. Ti si, zřejmě, musí poradit sami. Ústava České republiky, zdá se, pro vládu a zvláště pak, pro policii neplatí.

Čech, Moravan nebo Slezan může být ve své zemi libovolně cizáky utlačován, šikanován, napadán a nakonec i zabíjen, protože být bílým, je pomalu hanbou, za kterou musí běloch pykat, ne-li zločinem, za který musí být běloch popraven. Jen mne udivuje, že této genocidě bílého obyvatelstva asistuje česká policie, která se skládá převážně z bílého etnika.

Nechci zde obhajovat bývalý režim. Byl jsem jeho odpůrcem a v osmdesátém devátém jsem se účasnil každé demonstrace. Ale. Za bolševika by si tito nepřátelští agenti ani nelajzli. Tehdejší policie, neboli, veřejná bezpečnost, by je všechny odvedla do Bartolomějské a tam by všichni do jednoho, dostali takovou nakládačku, že by rádi vyzradili své komplice a spojení. Nakonec by s hrůzou v očích velice rychle opouštěli naši zemi.

Toto se dneska nenosí. Nepříteli státu se veřejně omluvíme a potrestáme oběti, aby bylo spravedlnosti učiněno zadost.

Když to shrnu do jednoho bodu, tak, na našem území operují nepřátelské výzvědné skupiny s cílem získat informace o naší infrastruktuře, o náladách obyvatelstva, o bojeschopnosti policie, o obranyschopnosti obyvatelstva. Naše tajné služby to nevidí, protože tito agenti nejsou vousatí, nepatří do klasického chumlu migrantů a vůbec nevypadají jako nepřátelští agenti. To o schopnostech naší tajné služby lecos vypovídá.

A já se ptám. Jak dlouho budeme toto trpět? Začneme se už konečně bránit, nebo budeme jen žvanit a lajkovat na facebooku? Začneme už konečně bránit jeden druhého, nebo budeme jen konstatovat:

„Hm. No jo, no. Co se dá dělat? To jsme to dopadli!“

Když na mne zaútočí některý z těch hajzlů, budu se bránit. Budu bránit člověka kterého napadli a já budu náhodou přítomen. Budu bránit sebe i svého bližního s nelítostnou tvrdostí a razancí. I kdybych při tom měl padnout. A co vy?

Komentáře

  1. Novorossiya
   25 Srpen 2016 19:55 Odpovědět Citovat

   Omluva paní Olze.Omlouvám se,až po prohlídnutí sem zjistil že věta Ty zasranej Čechu není váš utok na Dr.Sládka ale že jste je parafrázovala článek o těch tzv.hodných prý imigrantech. Jinak co ta píši na adresu havloidního odpadu za tím si stojím,stejně tak níže. Ještě jednou omluva.

  2. Novorossiya
   25 Srpen 2016 19:44 Odpovědět Citovat

   O tom zasraným Čechu napsala asi sluníčkářská havloidní olga,to jméno tedy sedí.Nic proti jiným Olgám.To jsou přesně ti co hlásají lásku a pravdu bez nenávisti,přitom opak je u nich pravdou.Ale nyní k věci.
   Jak víme pro národních sil je tu hodně.Některé učelově.Viz.např.BPI od Konve,které tajně financuje Bárta z VV. atd.
   Mám prosbu,pokud by jste v letošních volbách do kraju neuspěl i tak neházejte flintu do žita a pokud nebude válka vyvolaná zločinci Usa,Nato,Nwo. Tak Prosím URČITĚ KANDIDUJTE NA PREZIDENTA. Tam by jste muj hlas i URČITĚ spousty dalších dostal.Tam by ta šance moha být nesrovnatelně jistější o proti minulosti.

  3. Olga
   12 Srpen 2016 10:11 Odpovědět Citovat

   Je to hrůza a bude to jen horší. Už ztrácím naději, že papaláši ve vedení státu vůbec nějak zasáhnou. Nejsou schopni na čemkoliv se shodnout, natož něco konstruktivního vymyslet. Každý nebo aspoň většina z nich si jen všemi deseti hrabe pod sebe, protože jejich mandát je časově omezen. Neštítí se okrádat v milionech stát - tedy naše peníze. A když je někdo z nich odhalen, stejně jsme svědky toho, že nějaký vyč-raný advokát, evidentně jimi podplacený, zdržuje proces tak dlouho, že občané nakonec zapomenou, protože zdlouhavý proces překryje další podvodná aféra.
   Co dělají v této situaci naši studenti, když hlavně o jejichž budoucnost se jedná? Nezajímá je to!!! Dnešní doba je vybavila elektronikou tak fascinující, že je jim dění ve státě a špinavá politika naprosto lhostejná. V roce 1989 jsem na studenty z naší generace hrdá. Dnes jsou z nich rodiče této rozmazlené generace. Je to hlavně jejich vina, protože vlastenectví a láska ke svobodě se musí vštěpovat od mládí. Není to jen na učitelích. Za dnešní mladou generaci, nečinně přihlížející, že se jim do jejich vlastní budoucnosti vtírá nepřátelská, zničující kultura se opravdu STYDÍM! Ale jsou to hlavně ONI, kdo na to doplatí.

  4. PEPÍK
   11 Srpen 2016 01:53 Odpovědět Citovat

   KAŽDÝ ZAPLATÍ ZA SVÉ HŘÍCHY, AŤ JE TO KDOKOLIV (MYSLÍM HŘÍCHY PROTI LIDSKOSTI, NÁSILÍ,ZLODĚJNY,...)!!! NAHLÉDNI DO HISTORIE,TAM JE VŠECHNO...PRAVDA VŽDY VYPLAVE NA POVRCH (VIZ NASA-PŘISTÁNÍ ...NA MĚSÍCI?) VŠE JE OTÁZKA ČASU A VĚTŠINA LIDÍ SE NEZMĚNÍ,PROTOŽE MÁ RÁDA PENÍZE! O TOM TO JE...

  5. Karel
   23 Červenec 2016 19:32 Odpovědět Citovat

   Dobrý den . Dnes každý kritizuje Američany já vím mají taky krev na rukou ale více krve mají Rusové a to i Českou krev na toto jste asi zapomněli . Kdysi v Československu byli cvičné tábory pro arabské teroristy byli řízeny přes GRU z Moskvy a kdo dneska podporuje teroristy zase Moskva . V Sirii má Moskva své základny a chce si tam udržet svůj vliv proto se angažuje ve válce nic víc . Totéž děla na Ukrajině a v Gruzii všude tam kde je bohatství nebo strategické místo tam Rusové okupují zemi . Madam Merkel byla spolupracovníci štasi a udávala své kamarády dnes taky poslouchá Moskvu protože Moskva nechce jednotnou Evropu kterou nemůže kontrolovat a řídit . Jednotná Evropa pro Rusko je jako trn v oku ale když se Evropa rozpadne začne pomalá okupace Evropy jak ekonomicky tak i pod pohrůžkou vojenské okupace . Vše je uměle vyvolané pod taktovkou Moskvy a Evropane se hádají a jsou slepí . Chce to novou Evropskou jednotu pod vedeni vlastenců na stejných právech a pravidlech . To znamená první Evropané pak možná cizinci jestli někteří zůstanou v Evropě . Myslím že zde nezůstanou protože již nebudou mít takové výhody jaké měli .

   1. Pepa
    26 Červenec 2016 00:27 Odpovědět Citovat

    Chytrý Karle, kdepak jste se dozvěděl takú blbost, vůbec nechápu Váš cynismus a ubohost

    1. Karel
     10 Září 2016 17:32 Odpovědět Citovat

     To že se u nás za Komunistu učili teroristé pod vedením STB a Kontrarozvědky je veřejným tajemstvím . Tak třeba v Jilove u Prahy a nebo v Zastávce u Brna . Vše bylo řízené z Moskvy . Nejsem cinyk a ubohý taky nejsem a slepý už vůbec . Když hledate informace vždycky je najdete . Ale jestli stále tvrdíte že jsem cínycky tak to ze mne udělala STB a její přisluhovači . O paní Merkelove se dočtete v internetu hodně . Ve východním Německu kdo studoval vysokou a měl otce knězem tak jako paní Merkel tak musel spolupracovat ze Stasi . Jinač nemohl studovat a skončil u lopaty .

  6. JarVos
   17 Červenec 2016 18:41 Odpovědět Citovat

   Chtěl bych tam být ani by si to ty všiváku zasranej smradlavej nestačil doříct ,umlátil bych tě že by z tebe lítali sračky

  7. Václav
   15 Červenec 2016 13:51 Odpovědět Citovat

   Franto, odkud máš ty zavádějící informace? Ano studovali a učili se zde Siřani, ale to byli tenkrát velice slušní, poslušní a pracovití kluci. Araby sem natáhla Angela, protože na ní něco mají Američani, když jejich tajné služby odposlouchávaly\ západní politiky.Ti Amíci jsou v p....i ekonomicky a potřebují položit Evropu a za pomoci všech nynějších přisluhovačů
   se dostat do Ruska k surovinám,. Věřím, že americké zájmy postupně Evropa rozklíčuje a dá se vlastní cestou, bez diktátu Ameriky. Vždyť kam šlápla Amerika, tam sto let tráva neroste. A o všech našich spojencích si přečtěte knížku od Standy Motla a procitnete.

   1. Pavel Mikohal
    17 Červenec 2016 19:04 Odpovědět Citovat

    Bežal na TA3 v rámci poludňajších Správ rozhovor o terorizme s analytikom Vladimírom Lichvárom, ktorý nám s ďalšími stále omieľa to otrepané slniečkárske klišé, že vraj väčšina moslimov sú umiernení a že islam je mierumilovné náboženstvo. Len 7 až 10 percent Nemcov bolo v hitlerovskej nacistickej NSDAP a vieme ako to dopadlo ... Islam je bez jeho neodmysliteľnej výkonnej ruky - šaríe, ako neškodný a prospešný katechizmus pre prvé ročníky základných škôl, no v spojení so šaríou je to sodoma - gomora pre všetkých nemoslimov.

   2. Anna
    16 Srpen 2016 02:59 Odpovědět Citovat

    Plně s Vámi souhlasím... je to tak !!!! A na nás je abychom to ustáli....

  8. Petr
   10 Červenec 2016 18:25 Odpovědět Citovat

   V dnešní době nevládnou komunisté, ale lidé, kteří jen u komunistů byli a prošli všechny strany pro peníze.

  9. franta
   9 Červenec 2016 12:44 Odpovědět Citovat

   Souhlas.
   S jedinou vyjímkou - ty ,,zlatý,, komunisti v Česku stále vládnou a ty Araby sem natáhli právě oni .
   již za socialismu totiž s Arabama ČSSR čile pěstovala tzv. družbu a zbraně plus semtex se Arabům vydával zadarmo jako pomoc rozvojové zemi proti americkému imperialismu.... dnes se tomu říká podpora terorismu.
   Takže tady bych se komunistama moc neoháněl příteli, oni jsou jedny z prvních kdo má na dnešním stavu svůj velký podíl. A ta Merkelová byla za komunistu ve východním Německu ,,vědecká,, pracovnice .
   Co to znamená ? To znamená, že to musela být komunistka.

   1. mennn2
    11 Červenec 2016 22:11 Odpovědět Citovat

    to je klidně možný Franto

  10. mennn2
   8 Červenec 2016 21:46 Odpovědět Citovat

   Tento článek je pravdivý. Dneska jsem stál v kratším tunelu v Praze a za mnou v BMW řev z autorádia, nějaké to islámské vrzání a za volantem fousatej mladej chlap. Roztahujou se tu pěkně. Bránit se asi také budu, ale určitě by odsoudili mě než nevinného bezbraného mirumilovného araba. Zlatý komunisti s ostnatým drátem.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená * jsou povinná.