SPR-RSČ » Volby » Prezidentské volby » Volba prezidenta republiky

Volba prezidenta republiky

Blíží se termín volby prezidenta v předpokládaném termínu 2018, to není v žádném případě příliš dlouhá doba a proto je zapotřebí začít se sběrem podpisů ihned. Sesbírat je jich totiž potřeba 50.000 tisíc a to není zrovna málo.

Děkuji všem aktivistům, že budou přistupovat k vyplňování petičních archů zodpovědně a předejde se tak případnému vyškrtávání podpisů ministerstvem vnitra.

Pokyny pro vyplňování petiční listiny k volbě prezidenta

POZORNĚ ČTĚTE A STEJNĚ POZORNĚ VYPLŇUJTE. KAŽDÁ CHYBA V PETIČNÍM ARCHU BUDE POUŽITA PROTI NÁM A BUDE NÁM ZBYTEČNĚ UBÍRAT HLASY.

 

 1. Na webu je ke stažení petiční arch. Lze stáhnout nebo kopírovat neomezené množství.
 2. V záhlaví číslo petičního archu nevyplňujte, toto uděláme, až budou všechny petiční archy sesbírány a kompletní.
 3. Z důvodu čitelnosti a zamezení chyb při porovnání s registrem obyvatel je nutné všechny údaje vyplnit čitelně hůlkovým písmem.
 4. Adresou místa trvalého pobytu voliče se rozumí úplný název obce/města, ulice s uvedením čísla popisného, evidenčního, popř. orientačního, PSČ.
 5. Datum narození uvádějte ve formátu DD.MM.YYYY, kde DD je den, MM je měsíc a YYYY je celý rok narození.
 6. Své údaje stvrdí každý vlastnoručním podpisem. 

Dámy a pánové, děkuji vám všem za podporu v minulosti a současnosti a doufám, že se mnou vytrváte v boji proti zločincům, kteří tady dnes vládnou. Oceňuji váš rozum, rozhled i odvahu, protože to vše jsou atributy skutečného vlastence a především zodpovědného občana republiky. Je velmi pohodlné a bezpečné podporovat toho, kdo je schválen vládnoucí garniturou, zván do médií. Takové „politiky“ podporovat nikoho a nijak neohrozí a není zde rozdíl mezi žádnou parlamentní stranou bez ohledu na to, zda má dva nebo desítky poslanců, zda se tváří pro nebo proti unijně, zda vítají nebo odmítají imigranty. Zároveň, ale z takové podpory žádný prospěch pro národ a vlast neplyne, protože jsou to lidé, kteří používají občany jen jako výtah k moci a penězovodům.

Ještě jednou děkuji a těším se na osobní setkání, nejpozději na Hradě.

Podpisový arch stahujte zde: petice-prezident.pdf [154.64 Kb] (staženo: 1061)

Komentáře

  1. Gábina
   20 Říjen 2017 21:23 Odpovědět Citovat

   Hezký den, tak odvoleno. Hlas ode mne tam máte. Pana dr. Sládka jsem volila když v politice začínal a teď jsem na to navázala. Uvidíme jak to dopadne. Držím palce!

  2. Miroslav Pindes
   21 Červenec 2017 09:06 Odpovědět Citovat

   Dobrý den pane Šimku, Váš osud je v rukou zkorumpované soudní soustavy. Jsem sám advokátem a mám zkušenosti i z oblasti, kterou uvádíte. Spravedlnosti se v tomto státě dovolat nelze. Policie nic důkladně nevyšetří, státní zástupci neznají jiné než trestní právo a soudy rozhodnou na základě tvrzení jedné osoby i když je proti této výpovědi 10 svědků, kteří trvdí opak. Kdysi ve starém římě platilo rčení jeden svědek - žádný svědek. Jednou z obecných zásad právních je zásada presumpce neviny pokud se neprokáže opak. Je ovšem paradoxní když obžalovaný musí svoji nevinu prokazovat - přitom je povinností orgánu v trestním řízení vinu prokázat. A co s tím ? Domovní prohlídka je podle Listiny základních práv a svobod přípustná pouze na základě "soudního příkazu". Ovšem kdejaký šmudla z exekutorského úřadu Vám vleze do soukromí, prošmejdí vám dům nebo byt, polepí co se mu zrovna zlíbý, stanoví si svoji hodnotu věci a vy jako občan který nikomu nic nedluží musíte prokázat, že majetek je váš, jinak o vše přijdete. No inu lichva podporována státem kvete dál a všichni zákonodárci se tváří, že o ničem neví. To by bylo na dlouhé řádky.
   Přeji Vám hodně trpělivosti a mějte na paměti, že nic netrvá věčně........ jenom je zapotřebí přestat být ovce a jít za hloupostí.

   S pozdravem M. Pindeš

  3. Jiří Šimek
   30 Kvě 2017 23:47 Odpovědět Citovat

   MOU EXISTENCI PŘEDPOVĚDĚL MIROSLAV SLÁDEK SRP-RSČ
   29.5.2017
   Je toto normální? Mou existenci předpověděl pan Miroslav Sládek (SRP-RSČ). Předpověděl existenci obyčejného chytrého člověka.
   Já měl nějakou špatnou mrtvici 2.6.2010, vzali mi celý levý malý mozeček, pravého jen část, byl jsem půl roku v kómatu a měl jsem umřít. Místo toho jsem tady, dělám zázračné věci a jsem moc chytrý.
   PŘÍKLAD: od konce roku 2012 si řeším sám právní věci. Když mi soud Mělník přes mého advokáta Mgr. Dalibora Šamana chtěl poprvé sebrat všecky peníze i majetek, tak jsem advokáta vyhodil. Při druhém pokusu jsem poprvé převezl soud Mělník.
   PODRUHÉ JSEM PŘEVEZL SOUD MĚLNÍK PŘI PODVODU A DOSTAL JSEM HO!!!
   JE MI TO VŠAK PRD PLATNÉ, PROTOŽE NENÍ (ASPOŇ NEVÍM). KDE PROTI NIM ÚSPĚŠNĚ BOJOVAT!!!
   V současné době 29.5.2017 se mi SOUD Mělník pokouší vzít peníze a majetek potřetí a Ministerstvo vnitra, které řídí šmejd Chovanec(ČSSD) mi blokuje datovou schránku, která spadá pod Ministerstvo vnitra a nic nemohu.
   Jestli se soudu dělajícího pro ex manželku povede mi prodat pod cenou dům, tak jsem bezdomovec. ☹
   Ze soudu Mělník má dohozenou podujatou samosoudkyni JUDr. Yvetu Hochmannovou, která se mně snaží zničit z osobních důvodů!!!
   Podle mně, naše osudy někdo ovládá a dává někomu možnost předpovídat. Zajímalo by mně, v jakém roce mně p. Miroslav Sládek předpověděl!!!
   Díky tomu, že mně předpověděl jsem se stal členem jeho strany. O mé existenci nemá p. Miroslav Sládek a nikdo z jeho strany ani tušení. Po dnešním zveřejnění se to změní.
   Jiří Šimek

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená * jsou povinná.