SPR-RSČ » Publikace » Blog Republikánů » Vraždící přivandrovalec z Mnichova se prý shlédl v Breivikovi

Vraždící přivandrovalec z Mnichova se prý shlédl v Breivikovi

Ještě nezaschla krev na chodnících Mnichova, policie ještě neshromáždila důkazy, natož aby mohla dospět k nějakým závěrům. Média však již přinášejí zprávu o tom, že se ten vraždící přivandrovalec inspiroval Breivikem.

Prý se v Mnichově vraždilo přesně v den pátého výročí masakru v Oslu a inspirace Breivikem je prý jasná. Rok má 365 dní, většinou. Kdybychom probírali každý den jen za období psané historie lidstva tak nelze najít snad jediný den, který by nebyl významný nějakou tragickou událostí. Jedinou výjimkou je snad 24. říjen, ten poklidný den je zatím znám jenom tím, že se ve Středozemi probudil Frodo Pytlík v Roklince po takřka smrtelném zranění jedním z Devítky a mnoho tisíc let poté jsem se narodil já. Jinak jsou ale všechny dny jeden jako druhý. Třeba 1. září, den vypuknutí druhé světové války. Tragédie. Stejné tragédie ale probíhají každý rok, protože malí nebožáci po měsících prázdnin musejí pochodovat do školy. A nepociťují to právě ti nejmladší jako tragédii? Pociťují, ale že by chtěli vyvolat novou světovou válku?

Kdo je ale autorem takových absurdních zdůvodnění? Němečtí politici a novináři. Já jsem však na rozdíl od nich přesvědčen, že se sice mnichovský vrah inspiroval masovými vrahy, ale někde jinde než v Oslu. Svoje vraždění si totiž naplánoval přesně na den 74. výročí deportace Židů do koncentračních táborů a jejich masového vyhlazování. Akce byla zahájena 22. července 1942. SS-Sturmbannführer Hermann Höfle, jenž měl na starosti vysídlení varšavského ghetta, tehdy přišel v doprovodu funkcionářů SS za předsedou varšavského Judenratu Adamem Czerniakowem, aby mu sdělil, že Židé z ghetta budou deportováni dále na východ. Od tohoto dne musela židovská rada každý den připravit 6000 osob k transportu. To si naběhli, ti hledači inspirace, zoufale se snažící nám implantovat pocit viny a pošpinit náš boj za národ a vlast.

Stejný problém máme se symboly. Všechny tady již byly a všechny byly nějakými dalšími událostmi nebo lidmi pošpiněny. Zkuste dnes zvednout k pozdravu pravici. A přitom je to krásný pozdrav Římanů. A také smírné a přátelské gesto, protože tím ukazuji, že se blížím k druhému neozbrojený, tedy s dobrými úmysly. Svastika je na Východě symbolem slunce a života. Pěticípou hvězdu stačí nabarvit na červeno a již si každý vzpomene na ostnatý drát a vězení. Zkuste najít symbol, který nikdy nebyl zneužit nebo pošpiněn?

Zvláště Němci vedou v sebemrskačství, až se zdá, že již všichni trpí masochistickou úchylkou, jako náměstek primátora Brna pan Hollan. To však není náš problém. My nejsme ani jedno, ani druhé.

Média a jejich majitelé již neví, jak by nám vnutili pocit viny a tím smířlivost vůči přivandrovalcům a poraženecké nálady směřující k odevzdání se osudu a neprotivení se zlu silou. Zkoušejí na nás hodit všechny tragédie alespoň tím, že jsme je inspirovali.

Ať si Němci dále pěstují svoje deviace a nás do toho netahají.

Teď jsem to možná zakřikl. Nějaký přivandrovalec si přečte toto zamyšlení, schválně spáchá atentát 24. října, přesně v den mého narození. To bude povyku v médiích….

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená * jsou povinná.