SPR-RSČ » Publikace » Blog Republikánů » Ticho před bouří

Ticho před bouří

Potoky krve míří k našim hranicím. Již to vypadalo, že chudáci jsou jenom Francouzi. Jedno krveprolití za druhým, jeden masakr střídá ještě větší. Vážení to bylo jenom včera, když vrazi podřezali francouzského faráře stejným stylem, jako podřezávají dobytek na ulici, podle svých rituálních pravidel.

A již je tady Německo, opět, aby snad nezůstali tam v současnosti pobývající vrazi pozadu. V Mnichově vybuchla amatérská nálož, na hřbitově znásilnil Afričan ženu ve věku 79 let. Zítra lze očekávat další vraždění.

U nás je zatím ale podivné ticho. To ticho ale připomíná ze všeho nejvíce ticho před pořádnou bouřkou. A ta, pokud se nezbavíme dnešních 200 poslanců a 81 senátorů do jednoho bez rozdílu určitě vypukne. Protože všichni politici v naší zemi jsou svým planým tlacháním a naprostou nečinností spoluzodpovědní za naplňování zločinných cílů Evropské unie. O to více rozpor mezi jejich slovy a činy, mezi jejich slovy a jejich hlasováním v parlamentu vyniká nyní, těsně před volbami. Lidovci například celou dobu mlčeli a podporovali probruselskou politiku a nyní ječí jak bláznivé Viktorky. Babiš celou dobu vykládal, jak musíme přijímat přivandrovalce, že prý zaplní volná pracovní místa nejlépe v jeho továrnách, ale je před volbami a tak by je, samozřejmě jen hubou, střílel. Uvidíte, jak po volbách zase otočí. Jak dlouho ještě ze sebe necháme dělat hlupáky?

Myslíte si, že řešením je jen čekat, nebo by bylo lepší pohromám předcházet a masových vrahů se zbavit?

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená * jsou povinná.