SPR-RSČ » Publikace » Autorské články » Mohamedánští vyděrači

Mohamedánští vyděrači

turecko

Není to tak dávno, kdy naprosto slabomyslné vedení Evropské unie v čele s Merkelovou a Hollandem uzavřelo naprosto nevýhodnou smlouvu s Tureckem. Její podstatou bylo vyplácení mnohamiliardových částek státu, který je řízen diktátorem s fašistickými sklony za to, že nám bude posílat výměnou za každého vráceného přivandrovalce jiného, tedy kus za kus. Dalším bodem smlouvy bylo, že Evropská unie umožní cestovat do všech svých členských zemí Turkům bez víz.

Turci začali okamžitě vydírat. Prohlásili, že termín pro zavedení bezvízového styku pro Turky je do konce června.

Je samozřejmé, že ani ti největší přivandrovalcomilci nejsou takovému nekontrolovatelnému přílivu islámistů nakloněni. Erdogan, ze kterého se mezitím stal čistokrevný fašista, nebo se spíše projevila jeho pravá povaha do té doby skrývaná za maskou racionálního politika a demokrata, zosnoval vojenský puč, aby mohl zlikvidovat veškerou opozici proti své osobě. Nyní začal vyhrožovat, že pustí příval přivandrovalců do Evropy, pokud nebude zrušena vízová povinnost pro Turky do října.

Hrůza pomyslet, co by se stalo, pokud by splnil svoje výhrůžky. Ovšem ještě větší hrůza by nastala, pokud by Turci mohli volně cestovat do Evropy.

Proto není žádným řešením ustupovat vyděračům. Jediné řešení je urychleně se připravit na říjen, dalším opevňováním hranic Evropy, urychleným přijetím přísných imigračních zákonů a hlídkováním jak na moři, tak na souši. Potom ať si klidně Erdogan vyhrožuje.

Vpustit Turky do Evropy to není nic jiného než posílit pátou zločineckou kolonu, připravenou kdykoliv rozvrátit kterýkoliv stát tak, aby jej mohla turecká armáda snadno a rychle obsadit.

Bohužel, přes veškerá varování pokračuje zrádcovská a protinárodní politika Bruselu vydatně podporovaná opět bohužel, nejen tak zvanými vítači, typu Dienstbiera, ale bohužel i takzvanými vlastenci. Podívejte se na konkrétní výsledky činnosti těch zmíněných takzvaných vlastenců. Jinak mluví na videích, jinak hlasují v parlamentu. Na videích a na billboardech to jsou bojovníci proti přivandrovalcům, při hlasování jejich přívrženci. Svými hesly to jsou vlastenci, svým odmítáním sjednocení vlasteneckých stran tříští jejich síly, oslabují je tak, že se vzdaluje prosazení protipřivandrovaleckých opatření. A to vše v krátkozrakém ukájení svých egoistických mindráků. A aby nedošlo k jakémukoliv nedorozumění, podívejte se, jak tito pseudovlastenci reagovali na výzvy ke sjednocení. Nakonec i v krajských volbách kandiduje tolik straniček ohánějících se vlasteneckými hesly až je z toho špatně.

Znovu a znovu vyzývám je sjednocení vlastenců. Členové, příznivci a voliči by měli zavrhnout všechny tyto pseudovlastence a především se podívat na to, zda něco v parlamentu prosadili, anebo se jen zoufale drželi svých korýtek a nikdo si z nich nic nedělal. A je úplně jedno, zda to je nějaká uliční směska anebo kdokoliv jiný.

Co kdybychom již konečně posuzovali strom podle plodů, ne podle listí? Bylo by snazší rozhodovat se koho volit? Odpovězte si na tuto otázku sami!

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená * jsou povinná.