SPR-RSČ » Publikace » Blog Republikánů » Českou televizi již nikdo nesleduje

Českou televizi již nikdo nesleduje

Českou televizi již nikdo nesleduje, ale platit darmožrouty musí všichni. Poslední den pro odevzdání kandidátních listin. Zlín. A opravdu i my jsme poslední. Na chodbě krajského úřadu již několik hodin stepuje redaktor a kameraman České televize. Snaží se ulovit alespoň jednoho zmocněnce pro rozhovor. Úředníkům vykládají, že je jim jedno, z jaké bude politické strany nebo hnutí, hlavně ať někdo přijde.

Evidentně však nikdo další po nás již nepřijde, je také již těsně po termínu daném zákonem, to jest po 14. hodině.

Zkuste uhodnout, co vaši zaměstnanci, nebo lépe řečeno povaleči a prolhaní manipulátoři placení z vašich koncesionářských poplatků udělali. Předstírali, že nás nevidí i poté, co jsem je slušně pozdravil.

Rozhovor s kterýmkoliv zmocněncem kandidující politické strany nebo politického hnutí. To se však nevztahuje na naši stranu. Ta prostě neexistuje. Nejspíše se média  a jejich majitelé dohodli na tom, že kolem naší strany a veškerých našich aktivit budou udržovat naprostou informační blokádu jen těsně před volbami narušenou sprostou a lživou pomlouvačnou kampaní mířící na ty nejnižší pudy obyvatelstva České republiky.

Ještě odpoledne to byl předpoklad, avšak večer po návratu a zapnutí internetu se tento předpoklad stal holou skutečností.

Na Novinkách.cz obsáhlý článek o kandidátech a ani zmínka o naší straně a jejích aktivitách. Takže si můžeme být jisti, že bude naplněn i druhý předpoklad, sprostá pomlouvačná kampaň a to v nejbližších týdnech.

Co s tím? Chodit mezi lidi, vysvětlovat, roznášet letáky. Nenecháme se již ani umlčet, ani vymazat informační blokádou. Jsme ve válce, sluníčkáři, vítači i zrádci vydávající se za vlastence nám spolu s novinářskou chátrou poslouchající své zaměstnavatele vyhlásili válku. My však nenastavíme druhou tvář, my odpovíme silou.

Chtějí boj? Budou ho mít!

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená * jsou povinná.