SPR-RSČ » Publikace » Autorské články » Těžká a odpovědná volba...

Těžká a odpovědná volba...

Čím více se blíží krajské volby, tím častěji čteme a slyšíme vyjádření politiků napříč politickým spektrem. Vyjádření těchto zástupců a jejich komentáře či blogy se dosti liší. A to jak skutky, tak činy. Protiklady se zkrátka přitahují a rčením typu „Slibem nezarmoutíš“ nebo „Papír snese vše“ se nám politická scéna hemží.

Ano, máme demokracii a každý z nás má právo vyjádřit svůj názor (nebudu komentovat současnou cenzuru), přesto jak si má občan vybrat kterou stranu zvolit, když v programu je něco jiného než jak se kandidát prezentuje? Politická strana má spojit lidi podobného smýšlení. To nelze naplnit sto procentně. Minimálně v tématech důležitých pro společnost a její budoucnost by měli být členové jedné politické strany za jedno.

Jako velké riziko a problém pro naši zemi, o kterém se neustále diskutuje a píše posledních více než 14 měsíců, je imigrace. Tuto problematiku vnímám jako největší ohrožení naší budoucnosti. Postoj jednotlivých politických stran je však plný rozporů. Vezmu-li v úvahu vládnoucí ČSSD. Předseda strany a premiér České republiky, Bohuslav Sobotka jednoznačně podporuje proud migrantů. „Akceptujeme závěry ministerské rady ohledně přerozdělení 120.000 ……“, tolik citace pana Sobotky z jeho projevu ve Sněmovně. Dále se vyjádřil k migrační krizi slovy: „Můžeme je přijímat jen v počtech, které jsou zvládnutelné“. Osobně nevím, co je zvládnutelné a kolik je to dle pana Sobotky? I dalšími kroky nás přesvědčuje o tom, že musíme plnit rozkazy a příkazy Evropské Unie, neboť jsme členem a naše podřízení se „autoritě“ je žádoucí. Na rozdíl od svého předsedy senátor Zdeněk Škromach nebo poslanec Vítězslav Jandák s tímto nesouhlasí. Žádají zachování naší kultury a jsou proti přijímání ilegálních migrantů. Stejně tak jde proti svému předsedovi také jihomoravský hejtman Michal Hašek. Otázka je PROČ? Je to jednoduché, hlasy voličů získá pouze odmítáním migrantů. Všichni voliči však touto volbou budou zklamáni a především podvedeni. Pan Hašek bude muset v závěru sklonit hlavu a ustoupit „moudrosti“ svého předsedy, pana Sobotky. Velkou podporu má pak pan premiér v Ministru pro lidská práva, panu DienSTBierovi. Tento pán s americkým občanstvím nás svými výroky utvrzuje v tom, že Češi jsou vlastně hloupí a je třeba prosadit migrační kvóty i proti vůli občanů. Toto tvrzení se znásobí, pokud si na serveru justice.cz se přečteme, že přijmeme přes šest tisíc migrantů v letech 2017 až 2019, přičemž na jejich integraci bude vynaloženo pětset milionů korun bez DPH. Pokud jich však přes třitisíce přijmeme do září 2017, zaplatí to Evropská unie.

(zdroj http://www.ceska-justice.cz/2016/07/integrace-sesti-tisic-osob-umistenych-cr-bude-stat-pres-pul-miliardy-bez-dph-ministerstvo-hleda-integratora/ ).

No nezní to šíleně?

Na situaci se snažím nahlížet ze všech stran a úhlů. Neodmítám ani opačné názory, ale ať se dívám, jak chci, stále docházím k závěru, že je páchán podvod na občany a voliče. Smutné je, že někteří lidé to vidět nechtějí, prostě volí „stranu“ jen tak, ze setrvačnosti. A slyšet tento výrok říci skutečně chytrého a vysoce postaveného člověka, kterého jsem si vážila, pak si můžu myslet – chemtrails účinkují a vymývají mozky. Čeho se tedy dočkáme po volbách?

Osobně doufám, že se dočkáme změny a že občané budou volit originál. Témat na řešení v každém kraji je mnoho – doprava, školství, bydlení, zemědělství, turistika a jiné. Každé řešení musí mít hlavu a patu. Toto vše je ovšem v případě neřešení migrace zbytečné. Pokud migraci podpoříme a skloníme hlavu před Evropskou Unií, pak není třeba řešit problematiku dopravy. Migranti vše zvládnou zničit během pár měsíců, tak na co mít dlouhodobý plán? Na co řešit školství? Vše se zvládne v mešitách, učitelé nebudou potřeba. Takto negativně bych mohla pokračovat dlouho. Nechci však žádné zápory. Chci v očích všech lidí vidět plamínky světla a vášně pro život a jeho úspěšné naplnění. Proto vás žádám, volte rozumně, čtěte programy a nejen to, řádně si pročtěte jména všech kandidátů, čtěte jejich osobní a konkrétní názory a postoje. Jen tak můžete v závěru říci - volil jsem to nejlepší a jsem na to pyšný!

Komentáře

    1. Zdravím, je mě 37 let a k volbám chodím pravidelně, ale mám smůlu v tom, že můj zvolený kandidát, nebo strana nikdy nezískal ani 5%, což mě vždycky zamrzelo. Strany, které nám vládnou již 27 let, tak jsou plný předvolebních slibů a ve finále skutek utekl. Dnes již vím, že nám vládne vláda, která naši zem jenom tuneluje a už vůbec a to je smutné, ani nedodržuje zákony.
      Budu rád volit SPR-RSČ, jelikož PhDr. Miroslav Sládek umí říci vše srozumitelně a jednou větou. Na každou otázku zná odpověď a to co říkal před 20 léty, tak se dnes vyplnilo (bohužel).
      Můj hlas je jasný, budu volit SPR-RSČ a budu na to pyšný!

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená * jsou povinná.