SPR-RSČ » Publikace » Blog Republikánů » Předlouhé vedení evropských politiků...

Předlouhé vedení evropských politiků...

Turecko

Předlouhé vedení evropských politiků anebo jejich hloupost? 

Šéf rakouské vlády stanici ORF řekl, že „demokratické standardy Turecka zdaleka nedostačují k tomu, abychom mohli jeho vstup (do EU) ospravedlnit".

A dodal, že kromě politické situace je překážkou také hospodářská situace země. Tolik citát.

A k tomu mohu jen dodat. Konečně, že začíná alespoň některým evropským politikům svítat a docházet to, co normální lidé vědí již dávno. Mohamedáni do Evropy nepatří, protože nemají s Evropou vůbec nic společného. Snad jen staletí krvavého teroru, při kterém se snažili mohamedáni Evropany zlikvidovat, což prokázali mnohokrát. Viz zapomenutá genocida Arménů. Turecko, nyní přeměněné ve fašistický islámský stát nemá co pohledávat ani v EU ani v NATO.

Jestli se to někomu nelíbí, ať již z řad tureckých přivandrovalců, tak jejich obhájců z řad zapáchajících dredů a úchylných ekoteroristů, tak ať jdou tam, odkud přišli. Tam zapadnou jak svou špínou, tak svým zápachem. A konečně se zbaví hygienických návyků, které jim evidentně vadí. Mýt se nemusí jak je rok dlouhý, zavšivení nevadí a toaletní papír také netřeba, když budou stát na dvou cihlách nad dírou.

Přeji jim šťastnou cestu. Rozhodně to bude pro ně i pro nás lepší, než aby blokovali Mariahilfer Strasse a pořvávali, že nás všechny na rozkaz tureckého prezidenta podřežou.

P.S. Bohatí z EU utíkají, Británie hlasovala pro vystoupení, Švýcaři stáhli přihlášku, zato se do EU táhne stále větší odpad. Tak k čemu to je? Jestli chtějí Němci ten odpad živit, tak je to jejich věc, ale nás ať do toho netahají.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená * jsou povinná.