SPR-RSČ » Publikace » Autorské články » Splnil se Angelin sen

Splnil se Angelin sen

Zdá se, že Německo si může vydechnout. Konečně se splnil vytoužený sen Angely Merkelové. Migranti se integrovali do pracovního procesu a výrazně tak posílí ekonomiku země.

Angela Merkelová se řídila svým „zdravým“ svazáckým rozumem a zdá se, vyplatilo se to. Německé kancléřce se vyplatilo stát si za svým a nepovolit tlaku veřejnosti, která migranty odmítala. Angele se podařilo jasnými důkazy přesvědčit německý lid a tím i celou Evropu, že je ženou na tom správném místě. Ekonomika Německa je konečně na cestě k vrcholu a zdá se, že jí jen tak něco nezastaví. Takového úspěchu nedosáhl nikdo ze současných politiků a zdá se že ani z těch minulých.

Považte. Angela otevřela svou láskyplnou náruč více než jednomu milionu uprchlíkům, migrantům, nomádům, náboženským fanatikům a reformátorům, džihádistům a vycvičeným teroristům. Vesměs velice pestré paletě odborníků, akademiků a vědců různého ražení, které Německo už tak nutně potřebovalo.

O kulturním obohacení zaostalého a skomírajícího německého národa ani nemluvě. Vždyť, který Němec umí vyrobit funkční bombu z běžně dostupných surovin a polotovarů? Který Němec zná toho pravého boha, za kterého by mohl směle položit svůj bídný život? Který Němec chápe, že ta jeho, zaostalá evropská kultura je již za zenitem a že ta nová jej jedině obohatí?

Angela je jasnozřivá a dopředu dokázala odhadnout ten obrovský užitek, který její otevřená náruč pro Německo i pro celou Evropu, přinese.

Nejvíce ze všeho pak Angela odhadla ten úžasný ekonomický přínos. Padesát čtyři migrantů z více než milionu pracuje. Padesát čtyři z milionu! Ekonomika Německa je na vzestupu! Nyní mohou v Německu štěstím jásat všichni. Zvláště pak Němci, kteří budou mít tu výsadu a čest, živit ten zbytek!

Jestli se chceme mít stejně tak dobře jako Němci, stačí volit současné parlamentní strany, nebo k volbám vůbec nechodit.

Jestliže se chceme mít jinak, možná bude rozumnější volit někoho jiného.

Já jsem republikán. Já mám v této otázce celkem jasno.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená * jsou povinná.