SPR-RSČ » Publikace » Blog Republikánů » TO mluví za vše! ...

TO mluví za vše! ...

Senát vrátil k novému projednání do sněmovny zákon o střetu zájmů. Ten zakazuje od 1. ledna členům vlády pobírat dotace, získávat státní zakázky a vlastnit média, tedy veskrze potřebný zákon. Především s ohledem na fakt, že v České republice se politici jakýmikoliv morálními pravidly, zcela běžnými v demokratických zemích, odmítají řídit.

V současné době by tento zákon postihl především udavače Babiše, ale v dalších letech pomůže jistě nastolit podstatně morálnější podmínky v politice. Však také Babiš sténal, hekal a po tváři se mu kutálely falešné slzy, jak krokodýlovi, když požírá svoji kořist. Podle toho, jak se zachoval senát je však jasné, že kromě toho ubohého divadélka pro jeho voliče pravidelně blbnoucí po koblize se v zákulisí velice činil. Běhal buď sám, nebo jeho komplicovi od jednoho senátora ke druhému a platil, nebo sliboval prebendy, což je jedno a to samé, prostě korumpoval. A jelikož senátoři mají peněz málo a charakter žádný, tak se samozřejmě nechali rádi korumpovat.

Senát vrátil zákon, prý kvůli technickým chybám, že by se nestihl spustit registr, ten má ovšem na starosti komunistický ministr spravedlnosti za hnutí ANO, takže registr stejně spustit nestihne ani v prodlouženém termínu. Hlavně však umožní i po 1. lednu 2017, aby mohl udavač Babiš dále pobírat dotace, dostávat státní zakázky a prostřednictvím svých médií mrzačit názory již tak zblblých spoluobčanů.

Když šlo o to, zabránit přijetí novely zákona o politických stranách a o volbách, který vyloženě mrzačí demokratický politický systém, umožní parlamentním a bohatým stranám se zabetonovat na věčné časy a budovat totalitní diktaturu, tak senát vůbec nereagoval a zákon prošel bez jakýchkoliv připomínek.

Když jde o to, aby nejbohatší gauner dále bohatl, tak je senát aktivní jako živočišné uhlí.

Je to jenom další argument ke zrušení senátu. Ne proto, že to máme v programu již desítky let, ale proto, jak se senátoři chovají bez ohledu na svoji politickou příslušnost. Hnusně. Tak ať si jdou hledat jiné koryto, protože to jejich současné jim brzy zrušíme. Ovšem ne takovým způsobem, jak navrhuje udavač Babiš, který by měl být podroben důkladnému psychiatrickému vyšetření nejen kvůli tomu, jak lže, ale i vzhledem k poslednímu prohlášení. Ten totiž prohlásil, že kdyby se senátoři sami zrušili, tak by mohli pobírat doživotní rentu. Dovedete si představit, co by nás to všechny stálo?

Zrušit bez náhrady a udavače Babiše zavřít do blázince.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená * jsou povinná.