SPR-RSČ » Publikace » Blog Republikánů » Potvrzení předpokladů

Potvrzení předpokladů

1. S dostatečným předstihem před letošními krajskými volbami vydal majitel hnutí Agrofert příkaz všem ředitelům a personálním šéfům svých podniků k zajištění voleb. Tento pokyn byl naprosto striktně formulován. V každém sídle firmy bude volební zisk trojnásobkem počtu zaměstnanců. V případě nesplnění tohoto příkazu hrozil propouštěním až zavřením podniku.

Výsledek po několika měsících v sídlech firem patřících Babišovi:

Precheza, a.s. Přerov 32,1%
Olma, a.s. Olomouc – Holice 33,6%
Agrotec, a.s. Hustopeče 30,0%
Lovochemie, a.s. Lovosice 37,6%
ANIMO Žatec, a.s Louny 48,0%
Vodňanské kuře, s.r.o. Kutná Hora 28,0%
Čapí hnízdo Olbramovice 36,2%

V posledně jmenovaném, například žije 1135 obyvatel, z toho 830 voličů.

Co je podstatou takových volebních výsledků v místech, kde jsou Babišovy firmy takřka monopolním zaměstnavatelem? Jak samotná účast ve volbách, tak volba politické firmy zaměstnavatele jsou dány jediným faktorem a ten se nazývá S T R A C H. Strach ze ztráty zaměstnání a tím pádem střechy nad hlavou a hladu pro děti, což dnes jsou věci dosti obvyklé.

2. Turecko se mění v diktaturu a diktátor spřádá plány na obnovu Osmanské říše. Turecký prezident zosnoval puč, aby měl záminku se zbavit všech demokraticky orientovaných občanů a mohl si nechat schválit zákony, které mu dávají neomezenou moc nejen nad osudy občanů, ale nad osudem celého státu, ale i celého Blízkého východu.

Výsledek po několika měsících:

Turecký prezident nechal zatknout, mučit a beze stopy zmizet tisíce občanů, svých odpůrců. Vyslal vojenské jednotky do Sýrie a Iráku s cílem navrátit Turecku území, které ztratilo po pádu Osmanské říše. Národní přísahou připomněl původní závazek Turecka, že bude bojovat tak dlouho, až se bude znovuobnovena Osmanská říše.

Co umožňuje diktátorovi země, která usiluje o vstup do Evropské unie unášet, mučit a věznit bez soudu odpůrce totalitního režimu na hranicích Evropy? S T R A C H. Strach Evropské komise a prezidentů a předsedů vlád EU nazývat věci pravými jmény a strach z turecké armády a z turecké menšiny, zvláště v Německu, které jsou tak početné, že by si snadno dokázali celou unii podrobit.

3. Korejce hájícího české národní zájmy financují komunisté a George Soros

Nemyslící skupina voličů v České republice místo toho, aby posuzovala politiky a politické strany podle plnění předvolebních slibů a výsledků jejich práce, hledá každé čtyři roky nějaký nový subjekt a přelévá se k němu jako odpadní kaly, přesněji bahno.

Tak se na místní politické scéně vystřídala Unie svobody, Věci veřejné, Úsvit. Každopádně jejich obliba velmi rychle poklesla a tak vládnoucí klika, která potřebuje ventilovat nespokojenost a hlasy nespokojených odvést do kanálu, musí vždy financovat nové a nové subjekty, vedené osobami, které jsou snadno korumpovatelné a které jsou v parlamentu naprosto impotentní.

Výsledek v letošním roce:

Ideální osobou, ze které lze dostatečnou propagandou za použití dostatečného množství milionů udělat politickou hvězdu, se stal neúspěšný podnikatel s korejskými kořeny. Bez peněz, zato s jejich velkou spotřebou se snadno nechal koupit spolkem komunistů a známého manipulátora světovou politickou George Sorose. Ten přidal na kampaň nejvíce prostředků. Vymínil si však, že s jeho pobočníky budou konzultovány všechny kroky a výroky. Proto také korejský obhájce českých národních zájmů nikdy nemluví bez papíru, ale vždy jen čte připravený text. K tomu se přidají pravidelné a dokonale zfalšované průzkumy voličských preferencí, které mají voliče přesvědčit, že jejich hlasy pro tuto Sorosovu filiálku nepropadnou.

Co umožňuje takový růst stále nových a nových subjektů jejichž jediným odkazem je ventilování nespokojenosti veřejnosti, aby se nestala nebezpečnou pro vládnoucí kliku?

S T R A C H. Nejenom peníze a reklama, ale především lhostejnost, lenost a strach pamatovat si a přemýšlet hluboce zakořeněný již od minulých režimů v jednotlivcích tvořících odpadní kaly.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená * jsou povinná.