SPR-RSČ » Publikace » Blog Republikánů » Politika do škol nepatří

Politika do škol nepatří

politika ve škole

Vážení rodiče,

Střední a vysoké školy se stanou již v tomto školním roce terčem nájezdů politiků, kteří zde budou lovit hlasy prvovoličů. Pro ně jsou to jenom hlasy a jenom prvovoliči. Pro vás to jsou ale jen a jenom vaše děti. Děti, pro které žijete, o které se strachujete každou minutou, pro které byste obětovali všechno.

A najednou po takřka osmnácti letech každodenní péče, po tolikeré námaze a přiznejme si i po vynaložení tolika peněz, kdy jste si sami museli mnohokrát odepřít i splnění svých snů, jenom abyste zajistili pohodu, vzdělání svým dětem, protože ne všichni jsme milionáři nebo miliardáři. Nacpete svoje poklady do chřtánu nějakého politika, který ani nevnímá vaše dítě jako osobnost, jako občana, ale vidí před sebou jenom hlasovací lístek?

Tak snadno přeci léta svého úsilí a sebeobětování nezahodíte. Nenecháte přeci mrzačit mysl a názory, duši svých dětí opilci, veksláky, vyleženými psychopaty a minimálně exhibicionisty všeho druhu? Protože co jiného je plejáda tak zvaných oficiálních a neoficiálních kandidátů na prezidenta? Kolik mezi nimi najdete slušných, normálních lidí? Minimum a paradoxem je, že právě těch pár normálních se k vašim dětem na besedu ani nedostane, protože je tam ředitelé škol nepustí?

Z tohoto důvodu vás vyzýváme, abyste při zjištění, že na školu, na kterou dochází vaše dítě směřuje nějaký kandidát, okamžitě tuto skutečnost zveřejnili na této stránce a protestovali u školní inspekce. Pokud by ředitel něco takového dovolil, je to přímé porušení ústavy a zákonů. Braňte svoje děti před indoktrinací takového rozsahu, že naši zem vrhá zpět do nejhorší totality padesátých let minulého století.

Roman Pata Administrátor webu spr-rsc.cz

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená * jsou povinná.