SPR-RSČ » Publikace » Blog Republikánů » Rozhovor s ADAMEM STŘÍBNÝM

Rozhovor s ADAMEM STŘÍBNÝM

Rozhovor

Rozhovor s ADAMEM STŘÍBNÝM, prvním přihlášeným členem obnovené Republikánské mládeže

AHOJ ADAME. MOHL BYS PROZRADIT, KOLIK JE TI LET A KDE BYDLÍŠ?

Dobrý den, je mi 13 let, za pár dní mi bude 14. Už od svého narození bydlím v Moravskoslezském kraji, konkrétně v okrese Opava.

JAKÉ JSOU TVÉ KONÍČKY? A JAKÉ PŘEDMĚTY VE ŠKOLE MÁŠ NEJRADĚJI?

No už od svých 11 let se rád zajímám o politologii a od svých 6 let dělám Judo. Dále lyžuji a rád hraji badminton a samozřejmě jako každý průměrný chlapec hraji i počítačové hry. Můj nejoblíbenější předmět ve škole je matematika, dále mám také rád fyziku a chemii.

JAK SES DOVĚDĚL O REPUBLIKÁNSKÉ STRANĚ A REPUBLIKÁNSKÉ MLÁDEŽI? CO TĚ MOTIVOVALO DO NÍ VSTOUPIT?

Mám pravicové nacionálně konzervativní myšlení, to jsem měl i pár měsíců zpátky, jenže tehdy jsem nemohl najít žádnou stranu, která by splňovala to, co jsem od strany požadoval. Vládní strany kradou, DSSS jsou nacionální, ale socialisté. Národní Demokracie s vedením pana Bartoše by nedokázala vést naši republiku. Chvíli jsem přemýšlel, že budu podporovat SPD a Tomio Okamuru, ale zjistil jsem, že je to jen další z řady politiků, kterým jde jen o peníze. Jednoho dne, když jsem projížděl výsledky voleb z devadesátých let (čistě z informačního hlediska) narazil jsem na stranu SPR-RSČ a na pana doktora Sládka, ideologie a program strany se shodoval s tím mým. Zjistil jsem, že se strana několikrát rozpadla a opět obnovila a že od roku 2016 se obnovila oficiálně, jediné, co jsem nikdy nenašel bylo, jak SPR-RSČ a pan Sládek reagují na anexi Krymu. Já osobně jsem věděl, že Krym byl vždy majetkem Ruska a že ho odcizil komunismus s vedením soudruha Chruščova. Napsal jsem otázku panu Sládkovi a ten mi odepsal, že Krym vždy patřil Rusku, věděl jsem, že SPR-RSČ je ta správná strana, která to s ČR myslí opravdu dobře. Zjistil jsem, že brzy se měla obnovovat bývalá Republikánská Mládež a ještě v ten den, kdy byla přihláška do RM zveřejněná na webu jsem podal přihlášení.

JAK KONKRÉTNĚ BYS CHTĚL PROSPĚT REPUBLIKÁNSKÉ MLÁDEŽI A REPUBLIKÁNSKÉ STRANĚ?

Chtěl bych své názory hlásat na sociálních sítích jako je Facebook či Youtube. na Youtubu bych chtěl natáčet videa a tím motivovat několik dalších mládežníků aby se k nám přidali také. Tím se lidé opět dozví, že SPR-RSČ a pan doktor Sládek jsou opět zpátky a média nás nezastaví. Doufám, že lidé opět zváží, koho volit a já doufám, že SPR-RSČ přinesu co nejvíce nových či obnovených voličů.

MÁŠ VE SVÉM OKOLÍ VRSTEVNÍKY, KTEŘÍ SE STEJNĚ JAKO TY ZAJÍMAJÍ O POLITIKU?

Tak jako já se v okolí o politiku nezajímá asi nikdo. Mám však pár přátel, kteří mě v těchto názorech podporují a toho si já cením.

CHTĚL BYS NA ZÁVĚR NĚCO VZKÁZAT ČTENÁŘŮM TOHOTO ROZHOVORU?

Chtěl bych vzkázat všem, kterým není budoucnost našeho národa ukradená, ať zváží stranu, kterou budou příště volit, jelikož jedině SPR-RSČ vám může zajistit spolehlivou budoucnost. SPR-RSČ a RM jsou proti korupci i multikulturismu a podporují tradiční české hodnoty a kulturu. Doufám, že se opět dostaneme tam, kde jsme byli 20 let zpátky a doufám, že se dostaneme na vrchol, protože za spravedlnost stojí bojovat.

DÍKY A PŘEJI TI VŠE DOBRÉ.

Otázky kladl Jakub Moravčík, člen SPR-RSČ

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená * jsou povinná.