SPR-RSČ » Publikace » Blog Republikánů » Mírumilovnost a vděčnost Číny

Mírumilovnost a vděčnost Číny

aneb nevěřte Asiatům.Mírumilovnost a vděčnost Číny aneb nevěřte Asiatům, zvláště těm komunistickým.

Evropané a Američané celá léta, bohužel ze zištných důvodů, přesouvali výrobu takřka všeho do Číny. V honbě za ziskem si nejspíše vůbec neuvědomili, že Číňané nikdy nedodržovali žádná pravidla mezinárodního obchodu, nerespektovali autorská práva a patenty. Bez jakýchkoliv skrupulí kopírovali tak dlouho, až si všechny technologie osvědčili.

Této největší krádeže v dějinách lidstva využili jednak ekonomicky a dnes jsou světovým největším věřitelem. Zároveň však neváhali všechny znalosti i peníze věnovat na rozvoj dnes taktéž největší světové armády.

Jelikož se rozpínavé Říši středu zdá nesmírně obrovská pevninská Čína málo, začali budovat umělé ostrovy, které jsou pojaty vyloženě jako vojenské základny. Mnohé z nich mají letiště s ranvejemi dlouhými i tři kilometry. Mohou tedy sloužit pro veškerou techniku schopnou zasáhnout jakýkoliv cíl kdekoliv na světě jadernou bombou.

Ještě dříve, než se Čína díky hlouposti Západu stala velmocí existovala mimo jiné i mezinárodní pravidla, která dodržuje úzkostlivě každé normální země.

Tato pravidla určila výsostné vody a výlučné ekonomické zóny jednotlivých přímořských států. Čína si však v Jihočínském moři zabírá nejen zóny jednotlivých přímořských států jako jsou Filipíny, Malajsie nebo Vietnam, o Tchaj-wanu ani nehovoříc, ale zabírá i mezinárodní vody. To naposledy předvedlo císařské Japonsko. Dovedete si představit, že by mezinárodní vody zabraly třeba Spojené státy nebo Rusko?

Když si nastupující ministr zahraničních věcí ve vládě D. J. T. dovolil protestovat proti takové anexi mezinárodních vod dočkal se z Číny jasné odpovědi. Pokud se Američanům nelíbí politika Číny a chtějí ji zabránit v přístupu k umělým ostrovům, které nejsou ničím jiným než vojenskými základnami, tak by měl Washington přehodnotit svoji jadernou strategii, protože Peking použije klidně jaderné zbraně.

Hrozba použitím jaderných zbraní ve světě již také mnoho desítek let nebyla. Peking je však odhodlán jaderné bomby použít rozpoutat tak zánik lidstva. Spoléhá přitom na dvě miliardy svých občanů, z nichž by většina samozřejmě přežila. Nejen kvůli váhavosti Západu, který by tak dlouho konzultoval jadernou odpověď až by nebyly žádné rakety a bombardéry, které by ji mohly provést, ale také proto, že území Číny je tak velké, že jej nelze celé vybombardovat. Výsledek takové jaderné katastrofy by byl ten, že by po roce vylezly z krytů komunističtí funkcionáři a ujali by se vlády nad světem.

Komu se tento scénář líbí, může zase vítat čínské investory a podbízet se jim. Mně se pranic nelíbí a nejhorší na tom je, že je vysoce pravděpodobný, pokud se Spojené státy pokusí uplatnit mezinárodní právo a přivřít rozpínavým pekingským komunistům kyslík.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená * jsou povinná.