SPR-RSČ » Volby » Parlamentní volby » Volby do Poslanecké sněmovny Paramentu České republiky

Volby do Poslanecké sněmovny Paramentu České republiky

Parlamentní volby

 

JDEME DO VOLEB NAPLNO A VŠUDE. OPĚT JSME ZVEDLI HLAVU. NE PRO SVŮJ PROSPĚCH, ALE PRO ZÁCHRANU NÁRODA A VLASTI.

Ve dnech 20. a 21. října tohoto roku se uskuteční volby do poslanecké sněmovny. Jedná se o 200 míst poslanců ze všech čtrnácti volebních krajů, včetně hlavního města Prahy. Není snad třeba zdůrazňovat, jak důležité jsou tyto volby pro budoucnost země. Současný parlament se bez výjimky stal jenom zdrojem peněz pro parlamentní strany a poslance, kteří bez jakýchkoliv námitek naprosto bezmyšlenkovitě přejímají směrnice Evropské komise a rozhodnutí Evropského parlamentu. Přestože jsou bohatě honorování za zastávání poslaneckého mandátu nedělají pro svoje voliče vůbec nic. Svojí neschopností, nečinností a zbabělostí jsou tak ke škodě budoucnosti nás všech. Pokud se tam tedy udrží ty strany a ti poslanci, kteří jsou tam dnes, bude to znamenat definitivní zánik samostatnosti České republiky, ale také zánik naprosté většiny občanský práv a svobod. Znovu zdůrazňujeme, že tato charakteristika a kritika se týká všech současných dvou set poslanců bez ohledu na to, zda jsou členy stranického klubu, nebo jsou vedeni jako nezařazení. Naprosto všech dvou set bez jakékoliv výjimky, kteří jinak hovoří před voliči a jinak hlasovali v parlamentu. Většinou proti zájmům svých voličů. Toto nestoudné obelhávání občanů musí již definitivně skončit.

Jistě nikoho nepřekvapuje, že kandidujeme ve všech volebních krajích. Kandidátní listiny byly podány, nyní probíhá jejich kontrola. 1. 9. budou oficiálně zaregistrovány a do 5. 9. budou vylosována volební čísla, která bychom měli náležitě propagovat v rámci velmi intenzivní volební kampaně. Nicméně tím práce přeci nekončí. Důležitým úkolem je obsazení co největšího počtu volebních komisí. Původní systém kontroly, kdy byli zástupci kandidujících stran nejen účastni práce okrskových volebních komisí, ale také práce Ústřední volební komise byl zrušen. Nejspíše proto, aby bylo možné s volebními výsledky snadněji manipulovat. Nyní je Státní volební komise obsazena úředníky, které dosazují parlamentní politické strany. O to důležitější je, aby naši členové okrskových volebních komisí podali po skončení voleb obratem zprávu, ve které budou uvedeny počty hlasů pro jednotlivé kandidující strany tak, abychom si mohli vzápětí vyžádat kontrolu na statistickém úřadu. Při zjištění jakéhokoliv nedostatku bude podána samozřejmě žaloba k Nejvyššímu správnímu soudu.

Jsme si jisti, že Republikány není třeba zvláště představovat. Každému občanu je jasné, kdo jsme, jaký máme program a každý ocení neměnnost našich názorů a postojů. Kvůli důsledně udržované informační blokádě však stále ještě mnoho voličů nevím o tom, že jsme zpátky a v plné síle. Naším prvořadým úkolem je tedy s tímto faktem co nejvíce našich spoluobčanů seznámit. Osobní setkání, rozdávání letáků, publikační činnost na internetu, publikace v regionálním tisku, účast na jednáních místních zastupitelstev. Jistě sami přijdete na další možnosti, jak dát všem na vědomí, že jsme zde a kandidujeme.

Práce tedy máme hodně. Vyzýváme proto tímto všechny členy a příznivce, aby se nyní pustili do práce opravdu velmi intenzivně. Naše práce v příštích týdnech rozhodne o našem výsledku ve volbách a jejich prostřednictvím o osudu národa a vlasti.

Již dopředu děkujeme za aktivitu a veškerou spolupráci při letošní volební kampani.

Volební štáb SPR-RSČ Miroslava Sládka

 

Pro připomenutí znovu upozorňujeme na obsazování volebních komisí. Všechny potřebné údaje jsou zveřejněny v tomto oddíle a přihláška do volební komise je ke stažení. Upozorňujeme, že pečlivě vyplněnou přihlášku do volební komise podává strana, je tedy zapotřebí ji vyplnit, nebo údaje nahlásit telefonicky nebo emailem na ústřední sekretariát ( office@sprrsc.cz ), který zašle přihlášku na příslušný obecní nebo městský úřad.

Nezapomeňte si stáhnout a vyplnit:

Přihláška do okrskové volební komise [309.89 Kb] (staženo: 228)

Prohlášení kandidáta [341.26 Kb] (staženo: 231)

Komentáře

  1. Lubos K.
   23 Říjen 2017 23:28 Odpovědět Citovat

   Je mi lito, ze tato strana neuspela v parlamentnich volbach :( tolik jsem tomu veril a pral jsem vam to aspon na post misto strany TOP09... Ten Kalousek byl vyrizenej jak zacal zjistovat, ze se vzdaluje od koryta... Bohuzel mu to vyslo... i tak kdyby ne “prisral” by se casem do jine strany. Vam pane Sladku fandim od zacatku od dob moji babicky kdy vas v devadesatych letech volila. Podobne jsem vas vnimal jako male dite tak jak to napsala v clanku Lenka. Je jasny, ze tech 27 let vas drzi od medii, penez na kampane a tak se dela politika velmi spatne.... 1,5 mil. lidi vsadila na zaplacenou reklamu miliardare a nechala se oklamat takovou tou belici zubni pastou co nebeli a belit nebude...max pro sebe. :) Uvidite do budoucna co vam pan ANO predvede.... ten clovek potrebuje pro sve uspokojeni uz pouze neomezenou moc, kterou ted ziskal. Je mi lito lidi, kteri se nechaji oklamat a je mi lito strany pana Sladka, ktera se do parlamentu nedostala. Veril jsem, ze prijde prave v roce 2017 na scenu vase strana.... po vysledcich jsem byl prekvapen, ze zvedlo zadek a hlas vam darovalo pouze necelych 10 tis. lidi... preji vam hodne stesti a drzim palce do voleb prezidenta a voleb do EP.

  2. Lenka
   6 Říjen 2017 14:39 Odpovědět Citovat

   Když mi bylo náct, nějak jsem moc nerozuměla tomu, co tato strana hlásá, už tenkrát ale můj moudrý táta říkal, že máte dobré názory, ale nemáte možnost je prosadit, protože čas na ně ještě neuzrál.. Dnes doufám že uzrál a přesto, že pro mne bude celkem namáhavé ( díky přestěhování, ale ne změněn trvalého bydliště ) jít k volbám, tak půjdu a jsem rozhodnuta volit vaší stranu. S cikány jsme měli své střety a znám moc dobře obrácenou diskriminaci a vadí mi.. Imogranty tu nechci, ať jdou bránit vlastní zem, ne okupovat tu naší.. Škoda, že jste tenkrát byl zavřený pane Sládku, dnes by to tu asi určitě vypadalo jinak. Když bylo referendum o vstupu do EU, měla jsem krátce svůj volební hlas a rozhodla jsem se chybně a to pro vstup do EU. Díky vám bych mohla nyní dát opačný hlas a to pro vystoupení EU, která nám dle mého názoru o mnoho let moudřejšího ( aspoň myslím ) nepřináší nic dobrého, ale spíš bere především suverenitu a rovnost v podnikání. Takže, opravdu mám jasno, i když jsem původně chtěla volit jinou stranu, která taky hlásá podobné jako ta vaše, ta vaše toto ale hlásá mnoho let a já si to pamatuju a to i přesto, že jsem tenkrát, když byl "převrat" byla ještě malá holka.. Na jednu stranu vám děkuji, že jste to ještě nevzdal a doufám, že budete mít více jak pěti procentní úspěch ve volbách, kterému ráda přispěji i já alespoň svým hlasem, protože tahle maličká republika pro mne moc znamená.. Jen bych ještě brala obnovení všech Benešových dekretů, protože vím o prolomení některých Benešových dekretů podvodem. Ale k tomu třeba jednou taky dojde...

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená * jsou povinná.