SPR-RSČ » Publikace » Autorské články » Kus žvance nade vše!

Kus žvance nade vše!

žvanec

Co uděláme, za kus žvance? Čeho všeho jsme schopni, když se můžeme, doslova, zadarmo nažrat? Co všechno po té podepíšeme? Čeho všeho se kvůli kusu žvance zřekneme? Co všechno, pro kus žvance obětujeme? Hlavně že to bylo zadarmo, že?

Dnes se v Praze na Palmovce uskutečnil oběd v mešitě. Bylo to pro všechny, jakási poznávací party, pro nevěřící, tedy Čechy, aby se měli možnost seznámit s islámskou „mírovou“ kulturou. Této akce se zúčastnilo na tři sta Čechů. Já jsem tam samozřejmě nebyl. Informace čerpám z Facebooku. Dle všeho, na této akci panovala vynikající atmosféra, Češi se mohli zadarmo nažrat, a co je zadarmo, to je to pravé, že?! Všichni byli spokojení, všem se to moc líbilo, Češi si vyměnili názory s muslimy a dospěli k závěru, že islám, je vlastně mír a láska, dva v jednom. Těch teroristů je vlastně zanedbatelný počet, jen asi tak 20% z celkové muslimské populace. Že to v číslech znamená asi 240 000 000 teroristů, to je zřejmě zanedbatelný počet, že? Vždyť je to jen 20%, tak o co jde?!

Nenažraným Čechům nejednou nevadilo, jakým způsobem byla ta zvířata, kterých maso pojídali, poražena. Najednou nikdo neměl námitky vůči hallal porážce. Hlavně, že to bylo zadarmo, a oni se mohli dosytosti nažrat! Pak se rozvinuly sáhodlouhé diskuse o tom, jak je islám neškodný, jak je ryze mírumilovný a jak se nemáme čeho bát. Nakonec byly vypuštěny holubice míru a přátelství bylo zpečetěno.

Ó Bože! Co se to s naší zemí děje? Co se to s našimi lidmi děje? Čeho všeho jsme schopni pro kus žvance?!

V bibli nenajdete jediný řádek o tom, že pohanům se může i lhát, hlavně že jsou získáni pro křesťanskou víru. Nic takového v bibli není!

Ale, v koránu najdete věty, ve smyslu, že nevěřícím je dovoleno lhát, pokud to pomůže získat je pro Alláha. V koránu najdete pasáže o tom, jak je dovoleno lhát a mlžit, případně, když lhát nejde, tak alespoň neříkat celou pravdu, pokud to pomáhá šíření islámu. Samotný nepřítel našeho národa, muslim Abás se vyjádřil ve stejném duchu. To samé, podněcovatel islámské nenávisti, Alwari.

Český národe. Opravdu je tě možné koupit za kus žvance? Za guláš, nebo koblihu? Opravdu jsi tak slabý a prodejný???

PS: Jsem rodilý Čech, kdyby si někdo myslel, že urážím český národ. Člověka, který se zaprodá za kus žvance, nelze urazit!

Odkaz na pár zajímavých fotek

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená * jsou povinná.