SPR-RSČ » Galerie » Video » Věčně otroky nikdy svými pány

Věčně otroky nikdy svými pány

Prezident prohlásil, že již nejsme pod diktátem USA a EU. Chtěl tím říci, že si vyhledáme nový chomout, tentokrát čínských komunistů a rasistů? Copak nemůžeme být alespoň chvíli sami sebou. Suverénním národním státem, který spolupracuje se všemi zeměmi? Když jsme vytáhli hlavu z chomoutu RVHP a Varšavské smlouvy, okamžitě nás tehdejší vládci, včetně současného prezidenta nahnali do chomoutu EU a NATO. Nevím sice o tom, že bychom se z tohoto chomout vyvlékli, ale již je zde chomout další. Evropa krvácí pod náporem invaze z Blízkého východu a Afriky. K tomu se máme navíc zaprodat Číně? Číňané sami sebe považují za vyvolené a svou zem za Říši středu. Jsou to čistokrevní rasisté, kteří nás považují za odpad. Kdo pracuje v některé z továren vlastněných Asiaty mi dá za pravdu. Ženy tam musí nosit při periodických ženských problémech rudou pásku na rukávě, aby dozorce věděl, proč odbíhají častěji od pásu. Dovedete si představit toto děsivé ponížení žen na úroveň hospodářských zvířat? Víte také, jaké problémy jsou zde již nyní s čínskými turisty.
Divím se i tomu, jak reagují čeští zastánci lidských práv. Každou chvíli dostávají hysterický záchvat, když nějaký cikán není obsloužen v restauraci. Jsou však zalezlí jako zpráskaní psi před představitelem komunistického režimu, který rozjezdil jejich čínské souvěrce tanky na náměstí Nebeského klidu. Kdejaký otrapa vyvěšuje pravidelně vlajku Tibetu. Kde je jejich láska k malé skupince obyvatel velehor, kteří jsou soustavně ničeni čínskými komunisty?
Stačí mít jen dostatečnou ekonomickou sílu a všichni zastánci lidských práv a svobod se mění v ubohé patolízaly.
To platí nejen pro české zbabělce, ale třeba i pro Evropskou unii, která se chová stejně uboze.
Představitel komunistické, tedy nedemokratické diktatury nemá v naší zemi co pohledávat. Měl by být zatčen a postaven před soud v Haagu, který je přeci určen pro souzení zločinů proti lidskosti. Když je možné zatýkat a soudit Srby za obranu jejich vlasti, když je možné zatýkat prezidenta Miloševiče a věznit jej až do smrti, proč by nebylo možné podle stejného principu postupovat proti čínskému komunistovi? Vždyť ten soud se nazývá - mezinárodním!!!
Nebo snad pro bohaté a mocné platí na naší planetě jiné zákony, než pro nás bídné a bezmocné?

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená * jsou povinná.