SPR-RSČ » Publikace » Blog Republikánů » Turecké hospodářství

Turecké hospodářství

turecko

Turecké hospodářství se mění v systematické vydírání podle všech psychologických ukazatelů včetně bezmocné oběti padající po spirále do záhuby.
Dohoda uzavřená mezi představiteli Evropské unie a Turecka má všechny znaky vyděračského komplotu, jehož provedení a výsledky pro vyděrače by mu záviděly všechny mafie světa od Palerma až po Bogotu.
Turecko bude přijímat přivandrovalce vracené zpět z unie, ale za každého z nich budeme muset přijmout jiného, údajně čistě syrského. Příliv přivandrovalců tedy neustane ani v nejmenším. Jen bude probíhat administrativní kolečko, které z přivandrovalců s nejasným původem a bez dokladů, vyrobí „Syřany“ s doklady a teroristickým výcvikem.
Ovšem tato výměna kus za kus bude doprovázena platbou mnoha miliard Euro, která ovšem přesně podle znaků vydírání nebude ustávat, ale naopak bude stále mohutnější, až do úplného vyčerpání vydíraného a jeho případné sebevraždy.
Turecko je islámský stát. Jsou to čistokrevní vyznavači Alláha a jeho proroka Mohameda. Řídí se Koránem, podle kterého je možné bezvěrci slíbit cokoliv, aniž by to bylo pro muslima závazné. Turecko tedy nebude plnit dohody. Turci nám nemohou zapomenout, že jsme jejich Osmanskou říši zastavili na poslední chvíli pře branami Evropy. Kdyby se tehdy u Vídně nepodařilo Turky spojenými evropskými vojsky porazit (a nezapomínejme na záchranu, která přišla s polskými vojsky na poslední chvíli) tak by nad Evropou již hodně dlouhou dobu vlála vlajka s půlměsícem. Mimo vraždění křesťanů, pokud by nechtěli konvertovat k islámu, připomínám zvyk Turků, výjimečně povolovat stavbu kostelů, ale pod podmínkou, že nejvyšší bod kostelní věže bude pod úrovní mešity. Mešita je jednopatrová budova, takže vystavět kostel lze jen tak, že bude takřka celý zahrabán do země. Když potom Turek chce vyvraždit shromážděné křesťany je to velmi jednoduché, stačí zavalit vchod a nechat je tam umřít během několika dnů bez vody. A to není nějaká prognóza. To je jen citace historické zkušenosti z Bulharska, kterou lze doložit písemnými i fotografickými materiály.
Je jasné, že se nejedná o žádnou dohodu, ale prosté podlehnutí nátlaku vyděrače, který ještě jako bonus dostane bezvízový pohyb svých občanů po EU. Mimochodem, poslední zprávy hovoří o tom, že dohoda s Tureckem nefunguje, protože příliv přivandrovalců do Řecka se ještě zvýšil. A on někdo opravdu věřil, že to bude fungovat??!! Kdo byl někdy na dovolené v těchto zemích, ví, jak to tam se vším chodí.
Vedení unie nás zavléká do propasti, ze které již nebude úniku. Pryč s Evropskou unií a celým jejím byrokratickým aparátem, ovšem včetně poslanců Evropského parlamentu, kteří bestiálně dojí státní rozpočty svými mnoha milionovými příjmy ročně. Jeden Europoslanec si „vydělá“ 35 milionů korun za volební období.
Pryč s nimi!!!
Nadešel čas na radikální řešení celé situace, dohody s mohamedány jsou k ničemu! Všude ve světě jsou za nelegální překročení hranice tvrdé tresty, jen EU tuto trestnou činnost ještě odměňuje sociálními dávkami, ubytování a dalšími vymoženostmi a to na úkor místních potřebných. Je načase se probudit a jednat!

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená * jsou povinná.