SPR-RSČ » Publikace » Blog Republikánů » Turecko vydírá...

Turecko vydírá...

turecko

Turecko vydírá, Evropská unie ustupuje, katastrofa je nevyhnutelná
Nevím, proč mají vrcholoví politici Evropské unie snahu se prezentovat na Twitteru. Jestliže je někdo v opozici a má zablokovaný přístup do médií, nezbývá mu nic jiného. Na nejvyšších postech to je však směsice lenosti, exhibicionismu a syndromu větrných korouhviček. Lenost se obtěžovat jít osobně za občany, exhibicionismus je jasný a jak se lidé, kteří se točí, jak vítr fouká, budou chovat v budoucnu. Představme si, že to tady ovládne Čína, nechají si přeoperovat oči na šikmo a dají se nakazit žloutenkou, aby se zařadili i barvou pleti? O tom nepochybuji.
Proč by ale tak zakomplexované osoby, nestálé, bez páteře, poklonkující všemu cizímu, měli naše národy vést? Jenom proto, že se jim jednou za pár let podaří ohlupovat část voličů. Vždyť kolik hlasů stačilo v minulých volbách na zvolení europoslance, který tam nic nedělá, jen hrabe pod sebe a falšuje výdaje? A opět je jedno, jestli si říká svobodný nebo komunistický, všechno jedna ……..


Omlouvám se za výrazy poněkud ostřejší, ale když se vrátíme zpátky k tématu, jistě to pochopíte.
Na internetu se jeden činovník EU pochlubil, že se státy unie dohodly na dalším postupu. Tedy, že ustoupí vydírání Turecka a budou podle diktátu této dříve nacistické země spolupracující s Adolfem Hitlerem provádět tyto zrůdnosti:


Urychlí přistoupení Turecka do Evropské unie
Zavedou okamžitě bezvízový styk pro Turky
Budou přijímat neomezené množství tak zvaných Syřanů z Turecka
Vyplatí 6 miliard Euro do začátku Turecku za ochotu spolupracovat
Uvolní další miliardy Euro na budování uprchlických táborů na území Turecka
Zaváží se kdykoliv na požádání Turecka uvolnit další peníze


Co za to dostane Evropská unie a tím pádem my všichni?
Budeme moci vrátit přivandrovalce, kteří jsou v současné době v Řecku
Okamžitě je ale přijmeme zpátky jako Syřany
Budeme vydání na milost a nemilost vyděrači, který je muslimského vyznání a nemůže nám zapomenout, že jsme jeho předky zastavili při dobývání Evropy.
Budeme doslova cedit krev, abychom vypláceli bilionový bakšiš stále znovu a znovu. K vyplacení bakšiše bude třeba radikálně omezit sociální i jiné programy, což povede ke zchudnutí dalších desítek milionů místních.
Do Evropy proudit neomezené množství teroristů.


Turci již dnes mají v Německu obrovskou pátou kolonu, bezvízovým stykem se jejich počet znásobí deseti.
Taková dohoda je jistě „výhodná“ pro obě strany. Neuvěřitelné výhody pro Turecko. A proč? Jenom proto, že si na chvíli vezmou možná Turci zpět přivandrovalce, kteří tady nemají co dělat?
Německo nás zatáhlo do dvou světových válek, nyní nás táhne do apokalypsy jenom proto, že si sami Němci nechali vtloukat pocit viny do svých myslí tak dlouho, až tomu sami uvěřili.
Musíme se vzepřít všemi způsoby, protože pokud bude zmíněná dohoda s Tureckem uzavřena, tak skončíme rychleji, než kdyby na našich hranicích stáli teroristé z Islámského státu. Protože potom nebude ani jasná fronta, kterou by bylo možné bránit. Jako rakovinou prolezlé tělo ochabne Evropa natolik, že se smrti vzdá bez boje.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená * jsou povinná.