SPR-RSČ » Publikace » Autorské články » Proč nevěřím?!

Proč nevěřím?!

obama

Protože Islámskému státu začíná věřit čím dál tím více muslimů a začíná dobývat bez většího organizovaného odporu EVROPU!!! Já osobně si myslím, že Prezident USA má ale pravdu v tom, že něco radikálního musí Evropa vymyslet! A to ZASTAVIT NEKONTROLOVATELNÝ A MASIVNÍ PŘÍLIV NELEGÁLNÍCH EKONOMICKÝCH IMIGRANTŮ!!! A hlavně přestat financovat tuto kolonizaci Evropy!!! Proč tito přivandrovalci nejdou třeba do Saudské Arábie?! Vždyť k nejbohatším lidem na světě patří právě muslimové – saudové.

Vždyť převážně ropa vlastně živí Islámský stát! Nikdo mně nemůže stoprocentně potvrdit, že ten, či onen muslim, který masivně přijde do Evropy, nesympatizuje s IS! Není to žádná má rasistická představa, ale je to fakt, který nelze podceňovat! Kdo tento fakt podceňuje tak u mne je bláznem, xenofilistou, fanatikem nebo sebevrahem! Vždyť například v Bruselu na letišti pracuje 50 stoupenců IS (dle internetové Novinky.cz z 2.4.2016 – s odvoláním na bruselskou letištní policii to napsal britský deník Daily Mail). A jistě to nebude jen toto letiště! Evropa se dala špatným směrem! Vloni a určitě i letos vpouští nekontrolovatelně islámské přivandrovalce do Evropy a tím zvyšuje bezpečnostní riziko jak států Evropy, tak samozřejmě i naše! Včera přes televizní noviny na ČT nám bylo sděleno, že evropští ilegální ekonomičtí imigranti se někdy vůbec ani nepřihlásí nebo v masivním počtu zmizí z přihlášených míst, kvůli tomu, že je úřady NESTÍHAJÍ ZAREGISTROVAT NEBOZKONTROLOVAT!!! JE MNĚ TO JEDNO, JESTLI ÚŘADY NĚCO STÍHAJÍ NEBO NESTÍHAJÍ! TO MĚLA EU VĚDĚT DŘÍVE A PATŘIČNĚ SE NA TO PŘIPRAVIT!!! Kdo tomuto xenofilní řádění zamezí!? Plně podporuji maďarského premiéra Orbána, který ve svém projevu „Nastal čas postavit se na odpor“ vyzývá celou Evropu k zastavení takovéhoto bezmyšlenkovitého a sebevražedného přivandrovaleckého řádění!!! Já osobně jsem proti zavádění Islámu do našeho života.

Protože toto „učení“ mně vůbec nic neříká a je pro mne nepřijatelné kvůli mému názoru na ženy a dalšími „náboženskými“ předsudky, kterými se Korán hemží!!! Proto za mne říkám NE nynější XENOFILNÍ PŘIVANDROVALECKÉ POLITICE!!! Musím upozornit všechny sluníčkáře a xenofilisty, že nejsem rasista, xenofobista, fašista a odmítám další nařčení pro mne nepřijatelnými výrazy!!! Jsem jen občan ČR, který má i známé a přátele v různých etnikách, které sem dříve do našeho státu přišly a přizpůsobily se našim zákonům a respektují naše zvyky a naši Českou – slezkou – moravskou kulturu!

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená * jsou povinná.