SPR-RSČ » Publikace » Blog Republikánů » Republikáni jsou zpět

Republikáni jsou zpět

republikáni

Zmatená vnitropolitická i zahraniční situace, příliš mnoho politických stran a hnutí, která mají jen jediný cíl a to mást veřejnost a učinit z občanů snadno ovladatelné a manipulovatelné loutky bez vlastního názoru.  Zkorumpovaný politický systém nahrávající pouze velkým a finančně silným politickým stranám umožňuje nepřerušovanou vládu rodinných klanů po celé generace a znemožňuje naprosté většině občanů vyjádřit a prosadit svůj názor.

Média v rukou několika zbohatlíků dávají prostor jen vládnoucí garnituře a jí placeným posluhovačům a vytvářejí jediný platný oficiální názor, manipulují s veřejným míněním a zároveň udržují naprostou informační blokádu kolem nepohodlných a kritický postoj zaujímajících občanů a politiků.

Ekonomická situace je i přes statisticky klesající nezaměstnanost neutěšená.  Pracovat se nevyplácí v zemi, kde dvě třetiny občanů nedosahují ani na průměrnou mzdu a žijí tedy na hranici bídy. Nízké příjmy neumožňují udržet, natož zvýšit životní úroveň, což má za následek snižování výroby, zdražování a tím další zhoršení ekonomické situace. Kruh se uzavírá a společnost padá po spirále úpadku.

Z naprosto nedostatečných příjmů ať již ve formě mzdy nebo důchodu se nedá žít. Většina občanů jen živoří a v závěrečné fázi se život mění v čekárnu na smrt.

Populační krize vrcholí v době, kdy na jednu ženu nepřipadá ani jedno celé dítě. Absence motivace pro mladé lidi, vedoucí je k zakládání rodin a zvýšení počtu dětí a obrovské daňové zatížení mladých lidí vede k osamělému životu jednotlivců a k rozpadu stávajících rodin. Rodina jako základní článek a podstata národa mizí a s ní mizí i národ jako takový.

Zachránit stát a národ má podle vládnoucí garnitury příliv imigrantů z Blízkého východu a Afriky. Pod záminkou zlepšení populační situace a nabídky pracovní síly je srdce Evropy vystaveno násilí a teroru sekty, jejímž jediným cílem je zničit bezvěrce a nastolit vládu spisku jednoho pomatence.

Není možné jmenovat jediný obor, jedinou oblast života jedinců a celého společenství, která by byla v pořádku.

Republikáni se vrací proto, že si to přejí lidé, občané České republiky. Republikáni nabízejí program, jehož platnost a důvěryhodnost ověřila celá desetiletí. Jeho body jsou platné stále a nikdy nebyly dokonce ani vyvraceny oficiální propagandou, protože ta nenalezla jediný argument proti pravdě a prozíravosti, se kterou byl republikánský program sestaven a předložen veřejnosti poprvé již v roce 1990.

Neustoupíme z našich pozic pravdy. Budeme pravdu říkat nahlas a budeme za ni bojovat. V zájmu každého jednotlivého občana, národa a vlasti.

Buď zvítězíme anebo zhyneme. Lepší je zemřít vstoje než žít na kolenou

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená * jsou povinná.