Zlá tužka

zlatuška

Pan Zlatuška, významný představitel hnutí ANO poskytl 28. 2. rozhovor Parlamentním listům. Cituji z úvodníku k tomuto rozhovoru, „Jiří Zlatuška, poslanec hnutí ANO, patří do toho křídla svého hnutí, které zdůrazňuje pomoc uprchlíkům a důraz na evropskou doktrínu lidských práv. Utíkající lidé jsou podle něj zoufalí uprchlíci před válkou a žádná invazní armáda, jak někteří tvrdí. Pokud tato jejich práva začneme ignorovat, staneme se prý primitivy“.

Jak se ovšem shoduje tento názor vlivného člena hnutí ANO s názorem předsedy hnutí pana Babiše, který se v médiích „ostře“ staví proti uprchlíkům?

A to nesmíme zapomínat, že takových Zlatušků, Vokřálů, Žilkových, Pelikánů, Stropnických, Komárků a dalších komediantů a prospěchářů je tato strana plná. Kdo ještě věří tomuto drolícímu se molochovi založenému jenom na korupci, prospěchářství a naprosté bezzásadovosti? Kdo chce takové osoby ještě dnes volit?

Budeme-li totiž respektovat domnělá a především protizákonná práva přivandrovalců, nestaneme se nakonec primitivy nebo spíše hlupáky, my všichni?

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená * jsou povinná.