SPR-RSČ » Publikace » Autorské články » Dopis Lisy Grünerové

Dopis Lisy Grünerové

Lisa

Lisa Grünerová a její dopis dceři ještě jednou
V nedávném videu uveřejněném jak na facebooku, tak na yuotube jsem komentoval dopis, který německá novinářka a spisovatelka Lisa Gruenerová napsala své dceři. Tam se, jen pro připomenutí, omlouvá své dceři za to, že musí omezovat její svobody a to ze strachu o ni. Hezky formulovaná věta, „omlouvám se, že musím zrušit tvé tak těžko vydobyté svobody, že tě nenechám samotnou chodit do školy, s kamarády za sportem a zábavou. Bojím se o tebe a nechci tě ztratit.

Nic jiného než naprostý souhlas s těmito slovy. Potvrdí jej každý rodič, kterému se stahuje hrdlo úzkostí jen při četbě o těch zvěrstvech, která páchají přivandrovalci, a to se dozvídáme, jen filtrovaně o nepatrném zlomku násilností, které ve skutečnosti v Evropě páchají.

Bojíme se o své děti, tedy budoucnost národa.

Měli bychom se zároveň stejně bát o osud našich národů a našich zemí, právě tak, jako o osud našich dětí.

V ohrožení jsou všichni. S naprostou beztrestností přivandrovalců roste i jejich drzost a troufalost. Je naprosto jasné, že z těch individuí z počátku možná bezdechu zírajících na evropská města a výkladní skříně obchodů se stali bezohlední zločinci, kteří nás nenávidí za údajný blahobyt a kteří jsou si jisti svoji beztrestností. Zločinci, pro které je znásilnění bílé Evropanky jen zpestřením života a potvrzením jejich nadřazenosti nad bezvěrci. Právě beztrestnost je nevede k nějakému zamyšlení či dokonce pocitu studu nebo nedej bože výčitkám svědomí. Chovají se jako predátor, cítí zbabělost a strach a proto jsou si jisti, že vítězství je jejich a již se těší na to, jak budou chodit od bytu k bytu, od domu k domu v jejich, jak tomu říkají, znásilňovacích jízdách, které mají vymýtit Evropany a zasét sémě nového obyvatele Evropy – muslima.

Pokud někdo z vás poslouchá obhájce přivandrovalců nebo se rozhoduje volit rádoby vlastenecké strany financované duem BB (Babiš&Bárta Company) ať již je to TO, Konev nebo kdokoliv jiný, budete jistě stejně ochotně otevírat dveře svého domu násilníkům, kteří přišli znásilňovat ženy a dcery. Je to jen a jen vaše věc, ale do toho pekla nestrhávejte nás všechny ostatní.

Pro všechny z vás, kteří mají stejný názor jako já, braňme se nyní. Nečekejme, až bude pozdě a svrhněme společně celou vládnoucí kliku a všechny současné parlamentní strany bez rozdílu. Znovu a znovu opakuji, není rozdíl mezi komunisty, sociálními demokraty, anoisty, odésáky, lidovci, soumraky, úsvity, bloky. Se vším pryč.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená * jsou povinná.