SPR-RSČ » Publikace » Autorské články » Mešita v Králově Poli

Mešita v Králově Poli

mešita

V naší zemi je zcela podivným zvykem vždy nějaký problém „nakousnout“ a poté na něj zapomenout. Takže se nikdy nikdo pořádně nedozví, jak ta která kauza vlastně dopadla. Někdy to je záměr, třeba když vládnoucí banda vypustí nějakou pomluvu na adresu Republikánů. Pomluva pošpiní, některé lidi odradí (což je její cíl) ale informace o tom, zda se ukázalo, že to nebyla pomluva, nebo jak dopadla perzekuce prováděná orgány státu na základě takové pomluvy, už nikdy zveřejněna není. Jak by také mohla, když to jsou skutečně jenom vylhané pomluvy, které nemají žádný reálný základ a jejichž jediným cílem je odrazovat lidi od naší strany.

Takový postup není ovšem jenom tam, kde se to vládnoucí garnituře nehodí. Většinou se totiž jedná pouze o zapomínání a překrývání jedné „senzace“ další. Média se ve snaze upoutat čtenáře a diváky a prodat reklamu honí za stále novějšími a novějšími senzacemi, skandály, apod. Potom už samozřejmě není čas na to, vracet se k minulým událostem. Tato povrchnost a honba za novinkami je jenom ke škodě celé společnosti, protože vede k povrchnosti i v ostatních oblastech a způsobu života vůbec.

Abychom nebyli stejní jako mainstreamová média, vracím se ke kauze mešity v Králově Poli, Brno. Společným úsilím našich členů a příznivců a Královopolských patriotů se podařilo celou záležitost odhalit a prozatím nejspíše pozdržet. Boj však není rozhodně u konce.

Proto jsme také dali prostor muslimovi, který zde žije a právě tak jako my nechce žádné přivandrovalce a problémy s tím spojené. Je mu totiž jasné, pokud budou přivandrovalci ve jménu Alláha dělat problémy a páchat zločiny mohlo by se to obrátit i proti němu a těm jeho krajanům, kteří v naší zemi žijí již desetiletí, a stala se z nich integrovaná součást naší společnosti.

I nadále budeme celou kauzu sledovat a to nejen v Brně, ale i ve všech ostatních městech a obcích naší země. V Této souvislosti bych znovu připomněl úspěšné vystoupení v Králikách a následnou rezignaci ministerstva vnitra, kraje a místní radnice na realizaci tohoto nemístného a rozhodně nepřijatelného projektu ubytovat přivandrovalce na dohled od školy a centra obce.

Budu velmi rád, pokud občané využijí našeho emailu a okamžitě informovali o jakýchkoliv podezřelých aktivitách v jejich obci nebo okolí. Předem děkuji.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená * jsou povinná.