SPR-RSČ » Publikace » Blog Republikánů » Bude z Václavského náměstí NO-GO zóna?

Bude z Václavského náměstí NO-GO zóna?

náměstí

Vážení, s partou kamarádů jsme se domluvili na procházce večerní Prahou. Zvolili jsme Václavské náměstí a 17. 3. jsme v šest večer na tuto vycházku vyrazili.

Sešli jsme se v osazenstvu amazónské jednotky (dva hoši a pět holek). Dva kamarádi se připojili později. Okolo ulice Ve smečkách se jedna z holek jala fotit panorama Prahy a náhodou se jí do záběru dostala skupina asi pěti agresorů, kteří po ni, ač měla berli, okamžitě vystartovali, s úmyslem rozbít ji „ústa“. V průběhu našeho diskutování s nimi se „nenápadně po stranách začali stahovat další cizinci stejné barvy, ale ustáli jsme to. Po ukončení diskuse nastal další konflikt živočicha v červeném, který v tom místě zřejmě hlídá čilý obchod (nebudu se rozepisovat s čím), vyjel po kamarádce za vytažení mobilu s kamerou. Oba dva incidenty probíhaly z naší strany v češtině, z jejich strany v hatmatilštině. Po ukončení incidentu jsme zastavili dva příslušníky policie, kteří velice neochotně přistoupili k jednání se zmíněnou skupinou. Jednání probíhalo v nekorektní atmosféře a nebyli ani legitimováni, ač ani jeden z nich česky neuměl. Doposud mě mrzí, že jsem si nevzala čísla obou příslušníků PČR. Celou cestu na spodní část Václaváku nás, hrozně nenápadně sledovali střídající se dvojice savců.

Zbytek procházky se fotilo a střed města je opravdu multikulturní. Je třeba si položit nyní otázku, začíná se z Václavského náměstí pomalu stávat tzv. NO-GO zóna, možná první v české republice? Tato procházka určitě nebyla poslední, budeme v našich procházkách pokračovat, protože večerní Praha je krásná, také budeme pokračovat i nadále ve focení našich památek.

Autor: Ing. Michala Růžková, PhD

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená * jsou povinná.