SPR-RSČ » Publikace » Autorské články » V jednotě je síla

V jednotě je síla

jednota

To jsem slyšel skoro na každé akci za socialismu! Až nyní si uvědomuji, jak měli Komunisté pravdu! Ano V JEDNOTĚ JE SÍLA!!!

Po roce 1989 lidem narostla křídla a začali obnovovat nebo zakládat různá hnutí nebo strany bez rozmyslu na to, že vlastně tříští politickou provozuschopnost našeho státu! K 13.2.2016 bylo v ČR zaregistrováno 84 aktivních politických stran a 118 politických hnutí – CELKEM TEDY 202! Jsme asi v tomto směru 1. na světě v NEJMENŠÍM počtu obyvatel na jednu politickou stranu nebo hnutí a také asi i v počtu těchto politických subjektů! Tato roztříštěnost však napomáhá velkým našim stranám a skoro i tomu věřím, že i rozšiřování počtu těchto politických subjektů tyto strany podporují!!! A proč si to myslím?! Protože většinou se vždy do poslanecké sněmovny dostane jen 10 – 13 stran nebo hnutí, které mohou vůbec ovlivnit politické dění v naší republice! Ty hlasy politických stran a hnutí, které se do poslanecké sněmovny nedostanou si velké strany přerozdělí!!! Proto se také STALO, že u nás vznikly politické klany a i politická MAFIE. Proto, jako občan České republiky vyzývám všechny předsedy politických stran a hnutí, kteří chtějí změnu a hlavně, kteří vědí, co chtějí s naší republikou udělat!!!

SJEDNOŤTE SE V KOALICI NEBO PODPORUJTE STRANU NEBO HNUTÍ, KTERÉ MÁ REÁLNOU NADĚJI SE DOSTAT PŘI BUDOUCÍCH VOLBÁCH DO SNĚMOVNY NEBO NA RADNICE!!! POTLAČTE POLITICKÉ AMBICE A VAŠI JEŠITNOST A OPRAVDU NĚCO UDĚLEJTE PRO TY OBČANY, KTEŘÍ CHODÍ NA RŮZNÉ MANIFESTACE! JINAK JE VŠECHNA SNAHA K NIČEMU A NIKDO SE S VÁMI ANI BAVIT NEBUDE!!! POLITICKÉ TRPASLÍKY VELKÉ STRANY ZAMÁČKNOU A JEŠTĚ SE JIM VYSMĚJÍ!!!

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená * jsou povinná.